Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /usr/local/apache/www/htdocs/faster.fr.pl/plesbad/lib/dba_lib.php on line 265
string(30) "KTJM - MM Pszczyna, 20.10.2012"
:
KTJM - MM Pszczyna, 20.10.2012
Krajowy Turniej w Pszczynie - UKS PLESBAD PSZCZYNA www.plesbad.pl Aktualności

AKTUALNOŚCI

Krajowy Turniej w Pszczynie

2012-10-23

W minioną… sobotę™ na hali Powiatowego Oś›rodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie odbył‚ się™ krajowy Turniej Juniorów Mł‚odszych i Mł‚odzików Mł‚odszych w Badmintonie. Śšwietnie zaprezentowali się zawodnicy naszego PLESBADU. Najlepszym wynikiem może pochwalić‡ się™ Kornelia Marczak, która nie miał‚a sobie równych przeciwniczek w grze pojedynczej, natomiast w grze mieszanej razem z Jakubem Smajdą  (UKS Ząbkowice Dąbrowa Górnicza) stanę™li na drugim stopniu podium.

Duże brawa należą się™ Tomaszowi Klepkowi, który po  pokonaniu rywali w grupie, na drodze do finał‚u musiał‚ stoczyć dwa trzysetowe pojedynki, wygrywając je pokazał‚, że jest bardzo obiecującym zawodnikiem. Przegraną w finale singla odbił‚ sobie w grze mieszanej, razem z Dagmarą Pę™kałą… zwyciężyli w mł‚odzikach młodszych. Wyniki zawodników PLESBADU napawają sporym optymizmem.

Gra pojedyncza juniorów młodszych:

1.Mariusz KABAT  (AZSAGH Kraków)

2. Jakub KACHNIARZ   (UKS Zą…bkowice Dą…browa Górnicza)

3-4. Bartłomiej PARYSZ   (UKS Unia Bieruń„)/ Jakub SMAJDA   (UKS Zą…bkowice Dą…browa Górnicza)

 

Gra pojedyncza juniorek młodszych:

1. Kornelia MARCZAK  (UKS Plesbad Pszczyna)

2. Wiktoria ADAMEK  (UKS Zą…bkowice Dą…browa Górnicza)

3. Agata ISKRA  (UKS Unia Bieruń„)

 

Gra podwójna juniorów młodszych:

1. Bartłomiej PARYSZ (UKS Unia Bieruń)/ Ję™drzej WACHOWSKI (STB Energia Lubliniec)

2. Krzysztof ŁUKOMSKI/Michał OCIEPA (BKS Kolejarz Częstochowa)

3. Szymon GIBAŁA/Alan OSTROWSKI  (UKS Plesbad Pszczyna)

 

Gra mieszana juniorów mł‚odszych:

1. Jakub KACHNIARZ/Wiktoria ADAMEK (UKS Za…bkowice Dą…browa Górnicza)

2. Jakub SMAJDA (UKS Zą…bkowice Dą…browa Górnicza) /Kornelia MARCZAK (UKS Plesbad Pszczyna)

3-4. Szymon GIBAŁA/Patrycja JONDERKO (UKS Plesbad Pszczyna)/ Filip STĘPNIAK (UKS Plesbad Pszczyna)/Agata ISKRA (UKS Unia Bieruń„)

 

Gra pojedyncza młodzików mł‚odszych:

1. Jakub PLASZCZYK (MKS Strzelce Opolskie)

2. Tomasz KLEPEK (UKS Plesbad Pszczyna)

3-4. Jan LEWANDOWSKI (BKS Kolejarz Czę™stochowa) / Konrad MOTYL (MKS Dwójka Blachownia)

 

Gra pojedyncza młodziczek młodszych:

1. Hanna SZYMAŃSKA (STB Energia Lubliniec)

2. Agnieszka FORYTA (STB Energia Lubliniec)

3-4. Magdalena KULSKA / Zuzanna PARYSZ (UKS Unia Bieruń„)

 

Gra podwójna młodzików młodszych:

1. Jan LEWANDOWSKI (BKS Kolejarz Częstochowa) /Konrad MOTYL (MKS Dwójka Blachownia)

2. Jakub BRUDEK/Wojciech BRUDEK (UKS Plesbad Pszczyna)

3-4. Konrad KULAWIK (UKS Unia Bieruń)/Mateusz SAPIECHA (UKS Zą…bkowice Dą…browa G.) / Bartosz MAJEWSKI/Filip MATYSIAK (UKS Junior Wrzosowa)

 

Gra podwójna młodziczek młodszych:

1. Agnieszka FORYTA/Hanna SZYMAŃSKA (STB Energia Lubliniec)

2. Magdalena KULSKA/Zuzanna PARYSZ (UKS Unia Bieruń„)

3.  Wiktoria GRZYBEK/Julia MISIURA (UKS Plesbad Pszczyna)

 

Gra mieszana młodzików młodszych:

1. Tomasz KLEPEK/Dagmara PʘKAŁA (UKS Plesbad Pszczyna)

2. Jakub PLASZCZYK/ Zuzanna JANKOWSKA (MKS Strzelce Opolskie)

3. Tomasz TRĘBICKI/Aleksandra WYROBEK (UKS Plesbad Pszczyna)

 

UKS Plesbad Pszczyna reprezentowali także:

Marta Klepek, Patryk Bienioszek, Wojciech Jonderko, Radosław Pł‚awecki, Alan Ostrowski,

 

Powiązana galeria:

Wszystkie prawa zastrzeżone przez
UKS Plesbad Pszczyna 2011