Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /usr/local/apache/www/htdocs/faster.fr.pl/plesbad/lib/dba_lib.php on line 265
string(31) "Thwack Czech International 2012"
:
Thwack Czech International 2012
Pierwszy międzynarodowy sukces w Elicie - UKS PLESBAD PSZCZYNA www.plesbad.pl Aktualności

AKTUALNOŚCI

Pierwszy międzynarodowy sukces w Elicie

2012-10-05

W czeskim Brnie w dniach od 27 do 30 wrześ›nia odbył‚y się™ Otwarte Mistrzostwa Czech. Z bardzo dobrej strony zaprezentował‚ się™ Paweł‚ Pietryja. W parze z Przemysł‚awem Urbanem dotarli do 1/4 finał‚u. W meczu o medal ulegli po wspaniał‚ej grze parze belgijskiej rozstawionej z nr 3. Paweł‚ na co dzień trenuje w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Warszawie. To najwię™kszy sukces w "dorosł‚ej" historii startów Pawła.

Na stronie Polskiego Związku Badmintona tak opisano wynik debla:
„Na szczególną pochwałę™ zasł‚uguje para mł‚odszych zawodników, którzy odnotowali bardzo dobry wystę™p w turnieju gł‚ównym, Pietryja / Urban na swojej drodze pokonali parę™ wę™gierską… Boros/Mester 26:24, 21:18 nastę™pnie parę™ szwajcarską… Heiniger/ Schmid 21:18, 17:21, 23:21, dostarczają…c kibicom duzo emocji i wrażeń„. Nasz mł‚ody duet musiał uznać‡ wyższość‡ pary belgijskiej Dierickx/Golin„ski przegrywają…c i kończą…c swój wystę™p w ćwierć‡finale (miejsce 5/8) z wynikiem 21;15, 21:19.
 
Przemek Urban po turnieju: czuliś›my duży niedosyt po ć‡wierć‡finał‚owym meczu z tego względu, że zawodnicy belgijscy byli w naszym zasię™gu. Mał‚o zabrakł‚o do przedł‚użenia meczu o trzeci set. Na korcie czuliś›my się™ bardzo komfortowo i byliś›my pewni swojej gry, w szczególnoś›ci w drugim secie. Bardzo nam pomogło wsparcie starszych i bardziej doś›wiadczonych kolegów (Szkudlarczyk i Moreń„)
Wracamy do treningów i szykujemy się do kolejnych startów.”
 

Zdjęcia pochodzą ze strony:

http://www.mmcrbrno.cz/

Powiązana galeria:

Wszystkie prawa zastrzeżone przez
UKS Plesbad Pszczyna 2011