Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /usr/local/apache/www/htdocs/faster.fr.pl/plesbad/lib/dba_lib.php on line 265
string(22) "-- wybierz galeriÄ --"
:
-- wybierz galeriÄ --

Notice: Undefined index: -- wybierz galeriÄ -- in /usr/local/apache/www/htdocs/faster.fr.pl/plesbad/public/pages/aktualnosci.php on line 185
Brązowy medal w Pucharze Gór Świętokrzystkich - UKS PLESBAD PSZCZYNA www.plesbad.pl Aktualności

AKTUALNOŚCI

Brązowy medal w Pucharze Gór Świętokrzystkich

2011-10-10

Anna Goc zajęła w Suchedniowie trzecie miejsce w grze pojedynczej juniorek podczas Pucharu Gór Świętokrzyskich w badmintonie. W silnie obsadzonym turnieju, nie bez trudu, przebrnęła przez eliminacje by w półfinale uledz 0:2 Emilii Karpus z Solca Kujawskiego.

Mniej szczęścia w losowaniu miał Tomasz Tomża. W eliminacjach wygrał 2 mecze, ale później trafił na późniejszego tryumfatora Daniela Gujskiego z Zamościa. Tanio jednak skóry nie sprzedał – mecz zakończył się wynikiem 1:2.
Jeden mecz w eliminacjach wygrała juniorka młodsza Kornelia Marczak. Wygrała z Magdaleną Poprzeczko (Zielonki) i uległa Jeakatariną Romanovą (SSS/SBK Sigulda Łotwa)
Gorzej poszło natomiast w grach podwójnych. Pary Tomża/ Goc, Marczak/ Daniela Bielińska (UKS Unia Bieruń) oraz Weronika Strąk/ Maciej Osetek (UKS Kometa Sianów) tym razem nie wygrali żadnego meczu.
 
Zawody zapowiadano na www.badmintonzone.pl:

CZOŁÓWKA ZAWODNIKÓW Z POLSKI I Z ZAGRANICY. 7.10. Dziś w Świętokrzyskiem rusza mocno i licznie obsadzony Puchar Gór Świętokrzyskich - impreza dla młodzików i juniorów. Mecze będą odbywać się równolegle w dwóch halach: w Suchedniowie i w Zagańsku. Oprócz Polaków wystartują w nim Białorusini, Bułgarzy, Czesi, Litwini, Łotysze, Mołdawianie, Słowacy i Ukraińcy. W sumie prawie 400 badmintonistów.
 

 

Wszystkie prawa zastrzeżone przez
UKS Plesbad Pszczyna 2011