Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /usr/local/apache/www/htdocs/faster.fr.pl/plesbad/lib/dba_lib.php on line 265
string(22) "-- wybierz galerię --"
:
-- wybierz galerię --

Notice: Undefined index: -- wybierz galerię -- in /usr/local/apache/www/htdocs/faster.fr.pl/plesbad/public/pages/aktualnosci.php on line 185
Letni obóz badmintona - UKS PLESBAD PSZCZYNA www.plesbad.pl Aktualności

AKTUALNOŚCI

Letni obóz badmintona

2020-06-28

Mimo wielu przeszkód wyjeżdżamy na letni obóz !!! - tym razem do Kłodzka.

TERMIN: 3-13.07.2020

WAŻNE INFORMACJE!!!

 

WYJAZD

03 lipca 2020 roku, godz. 8:00

Miejsce: Parking przy kościele na Polgazie

 

Wpłaty na konto klubu z dopiskiem: Letni Obóz badmintona + imię i nazwisko dziecka

UKS PLESBAD PSZCZYNA

43-200 Pszczyna
ul. Bogedaina 1

69 8448 0004 0027 2146 2001 0001

 

Oświadczenie rodzica

         Oświadczam, że zostałem poinformowany o wytycznych GIS, MZ i MEN dla organizatorów i rodziców wypoczynku dzieci i młodzieży dotyczących zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom obozu badmintona organizowanego przez UKS PLESBAD w Kłodzku w dniach 03-07-2020r do 13-07-2020r. Szczegółowe informacje dotyczące regulaminu i pobytu na obozie znajdują się na stronie klubowej www.plesbad.pl.

 

Wytyczne GIS, MZ i MEN  dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży

(wybrane fragmenty)

Uczestnicy wypoczynku:

  1. Są zdrowi w dniu wyjazdu, co poświadczają rodzice dziecka w pisemnym oświadczeniu o braku u uczestnika wypoczynku infekcji oraz objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną.
  2. Nie zamieszkiwały z osobą przebywającą na kwarantannie i nie miały kontaktu z osobą podejrzaną o zakażenie w okresie 14 dni przez rozpoczęciem wypoczynku, co stwierdza się na podstawie oświadczenia rodziców dziecka, prawnych opiekunów lub pełnoletniego uczestnika wypoczynku.
  3. Są przygotowani do stosowania się do wytycznych i regulaminów uczestnictwa związanych z zachowaniem dystansu społecznego (co najmniej 2 m) oraz przestrzeganiem wzmożonych zasad higieny.

 

 Rodzice/prawni opiekunowie uczestników wypoczynku:

  1. Udostępniają organizatorowi i kierownikowi wypoczynku numer telefonu lub inny kontakt zapewniający szybką komunikację.
  2. Zobowiązują się do niezwłocznego – do 12 godzin – odbioru dziecka z wypoczynku w przypadku wystąpienia u ich dziecka niepokojących objawów choroby (podwyższona temperatura, kaszel, katar, duszności).
  3. Osoby odprowadzające dziecko na zbiórkę lub do obiektu są zdrowe, nie mają objawów infekcji lub choroby zakaźnej, nie zamieszkiwały z osobą przebywającą na kwarantannie lub izolacji w warunkach domowych w okresie 14 dni przed rozpoczęciem wypoczynku.
  4. Jeżeli dziecko choruje na chorobę przewlekłą, mogącą narazić je na cięższy przebieg zakażenia, rodzic/prawny opiekun, ma obowiązek poinformować organizatora o tym fakcie na etapie zgłaszania udziału w wypoczynku w karcie kwalifikacyjnej uczestnika wypoczynku. To samo dotyczy pełnoletniego uczestnika wypoczynku. W przypadku występowania u uczestnika chorób przewlekłych konieczne jest dostarczenie opinii lekarskiej o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w wypoczynku.
  5. Należy zaopatrzyć uczestnika wypoczynku w indywidualne osłony nosa i ust do użycia podczas pobytu na wypoczynku.

Całość wytycznych: https://www.gov.pl/web/edukacja/bezpieczny-wypoczynek-wytyczne-men-gis-i-mz

 

OPIEKUNOWIE:

Damian Pławecki – 604 94 13 66 (kierownik)

Filip Brudek – Tel. 607 763 535, Kornelia Marczak – Tel. 668 934 955

 

W BAGAŻU DZIECKA POWINNO SIĘ ZNALEŹĆ:

 

 Rakieta do badmintona.

UBRANIE:

nieprzemakalna kurtka latem lub peleryna, obuwie w teren, buty sportowe na halę, klapki pod prysznic, ewentualnie: sandały, bielizna na każdy dzień pobytu, ubranie na ciepłą i zimną pogodę (z krótkim/ długim rękawem, długimi/ krótkimi nogawkami), nakrycie głowy, strój kąpielowy (na  basen to czepek/okularki), dres (spodnie, bluza), piżama,

 

KOSMETYKI I ŚRODKI HIGIENY OSOBISTEJ:

pasta i szczoteczka do zębów, mydło (!!!), szampon (najlepiej w saszetkach), duży ręcznik plażowy i mały ręcznik, grzebień, chusteczki higieniczne, krem z filtrem UV, coś przeciwko insektom/po ukąszeniu (każdy może być na coś innego uczulony), osłona twarzy (maseczka),

 

PONADTO:

legitymacja szkolna, kartka z adresem wypoczynku i telefonami kontaktowymi do rodziców, długopis i notes.

 

WYPOCZYNEK ZGŁOSZONY W KURATORIUM: NR ZGŁOSZENIA: 6526/SLA/L-2020

 

 

Wszystkie prawa zastrzeżone przez
UKS Plesbad Pszczyna 2011