Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /usr/local/apache/www/htdocs/faster.fr.pl/plesbad/lib/dba_lib.php on line 265
string(22) "-- wybierz galerię --"
:
-- wybierz galerię --

Notice: Undefined index: -- wybierz galerię -- in /usr/local/apache/www/htdocs/faster.fr.pl/plesbad/public/pages/aktualnosci.php on line 185
Medale międzynarodowe - UKS PLESBAD PSZCZYNA www.plesbad.pl Aktualności

AKTUALNOŚCI

Medale międzynarodowe

2018-09-03

Po sukcesach na mistrzostwach Polski przyszedł czas na pierwszy medal turnieju międzynarodowego. Na przełomie sierpnia i września w Lubinie rozegrano Polish U17 International 2018 (za rok uczestnicy przyjadą do Pszczyny!!!). Najwięcej powodów do zadowolenia może mieć Julia Pławecka. Wspólnie z Szymonem Maciągiem (Start Widełka) wywalczyli brązowy medal. Szczególnie pamiętany będzie mecz ćwierćfinałowy przeciwko parze Suszyński/ Górniak (wcześniej ograli estońską parę rozstawianą z numerem 1). Widowiskowe wymiany były prezentowane z obu stron. Ostateczny wynik to 24:22 w trzecim secie dla Julii i Szymona. Niestety w półfinale polska para uległa czeskim przeciwnikom 18:21, 18:21.

Z dobrej strony zaprezentowały się także Antonina Marszałek i Ola Wrońska. Tosia w parze z Michałem Aleksandrowiczem ograli m.in. parę rozstawianą z numerem 4 – Erhart/ Stankova. Mniej szczęścia tym razem miała Daria Zimnol. W pierwszej rundzie wygrała z Białorusinką, ale w drugiej po trzech setach uległa reprezentantce Słowacji. W debla nasze mistrzynie Polski (Pławecka/ Zimnol) przegrały niestety z Niemkami w pierwszej grze.


Ekipę UKS Plesbad tworzyli także: Gosia Muszyńska i Paweł Marszałek.

 

Kilka dni wcześniej (27-29.08.2018) Daria i Julia wygrały z reprezentacją Polski złoty medal drużynowy podczas Polish Youth Team Cup 2018.

galeria zdjęć: https://www.facebook.com/BadmintonDolnySlask/

Wszystkie wyniki: http://www.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx…

Wszystkie prawa zastrzeżone przez
UKS Plesbad Pszczyna 2011