Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /usr/local/apache/www/htdocs/faster.fr.pl/plesbad/lib/dba_lib.php on line 265
string(32) "14 Noworoczny Turniej Badmintona"
:
14 Noworoczny Turniej Badmintona
14. Noworoczny Turniej Badmintona o Puchar Burmistrza Pszczyny i Starosty Pszczyńskiego. - UKS PLESBAD PSZCZYNA www.plesbad.pl Aktualności

AKTUALNOŚCI

14. Noworoczny Turniej Badmintona o Puchar Burmistrza Pszczyny i Starosty Pszczyńskiego.

2012-01-09

6-7 stycznia br. odbył się

14. Noworoczny Turniej Badmintona o Puchar Burmistrza Pszczyny i Starosty Pszczyńskiego.

Turniej połączony był z jubileuszem 30-lecia badmintona w Pszczynie.

Przez 2 dni rywalizowało 179 osób z południowej Polski (m.in. Częstochowy, Kędzierzyna K., Dąbrowy Górniczej, Kęt) oraz Czeskiego Cieszyna.

Patronat nad imprezą objęli: Dariusz Skrobol (Burmistrz Pszczyny) oraz Paweł Sadza (Starosta Pszczyński).

Zawodniczki i zawodnicy rywalizowali w kategoriach:

masters, amator, amator "Raz do roku", VIP, juniorzy młodsi, młodzicy, dzieci.

 

Podczas zabawy jubileuszowej grał i śpiewał (świetnie) zespół Sztywny Pal Azji. Jan Garbocz, Ryszard Dyrda, Anna Hat-Hassa zostali udekorowani srebrnymi odznakami PZBad. Witold Wiktorczyk (prekursor badmintona w Pszczynie) otrzymał odznakę złotą.

Klub został odznaczony jubileuszową Nagrodą Burmistrza Dariusza Skorobola oraz Złotym Żubrem od Starosty Pawła Sadzy.

 

UKS Plesbad Pszczyna dziękuje wszystkim uczestnikom oraz osobom, które pomogły w organizacji imprezy.

 

ORGANIZATORZY:

  • Urząd Miejski w Pszczynie
  • UKS „Plesbad” Pszczyna
  • MORiS Pszczyna
  • POSiR Pszczyna
  • Starostwo Powiatowe

MIEJSCE: Hala sportowa POSiR w Pszczynie, ul. Zamenhofa 5a

Turniej odbył się dzięki:

Kowalstwo Artystyczne Kapała; Piekarnia Haliny Tomaszek; Kawiarnia Dolce Vita, Kwiaciarnia Irys, Produkcja Podłoża Wrona, Epibud, Elbud, Instalbud, Szlif-pol, RSL Polska, twojbadminton.pl, Stal-bud, Ogrody Brudek, MS Handel, Multi Form II, Mirpol- Mirosław Kobiór, Euro-Gast, Salon Diva.

PATRONAT MEDIALNY: www.pless.pl; Gazeta Pszczyńska

MASTERS - mężczyźni

 

lp

nazwisko, imię

miejscowość

 

1

Pohl Przemysław

Katowice

 

2

Radecki Grzegorz

Bieruń

 

3

Zembok Tomasz

Pszczyna

 

4

Firlus Jakub

Katowice

 

MASTERS - kobiety

 

lp

nazwisko, imię

miejscowość

 

1

Goc Patrycja

Katowice

 

AMATORZY

 

lp

nazwisko, imię

miejscowość

 

1

Bujnowski Marek

Bieruń

 

2

Myalski Krzysztof

Bieruń

 

3

Waldemar Basa

Kędzierzyn-Koźle

 

4

Rafał Świerczek

Kędzierzyn-Koźle

 

AMATORKI

 

lp

nazwisko, imię

miejscowość

 

1

Szczerska-Drążek Anna

K.-Koźle

 

2

Pustelnik Anna

Kęty

 

3

Klepek Katarzyna

Pszczyna

 

4

Piestrak Edyta

K.-Koźle

 

AMATORZY "Raz do roku"

 

lp

nazwisko, imię

miejscowość

 

1

Szawłowski Andrzej

Opole

 

2

Nocoń Kamil

Chudów

 

3

Panek Rafał

Tychy

 

4

Cyran Michał

Pszczyna

 

AMATORKI  "Raz do roku"

 

lp

nazwisko, imię

miejscowość

 

1

Bogacz Anna

Skoczów

 

2

Szendzielorz Ewa

Żory

 

3

Krauzova Marcela

Czeski Cieszyn

 

4

Homa Anna

Pszczyna

 

VIP - mężczyźni

 

lp

nazwisko, imię

miejscowość

 

1

Duda Mirosław

Strumień

 

2

Kowalski Sławomir

Piasek

 

3

Świerkot Grzegorz

Łąka

 

4

Garbocz Jan

Pszczyna

 

VIP kobiety

 

lp

nazwisko, imię

miejscowość

 

1

Dyrda Renata

Pszczyna

 

2

Bandoła Renata

 

 

3

Sopot-Zembok Barbara

Pszczyna

 

CHŁOPCY (rocznik 2002 i młodsi)

lp

nazwisko, imię

klub

1

Słotwiński Dawid

MMKS K.-Koźle

2

Prajs Filip

MMKS K.-Koźle

3

Brudek Kuba

UKS Plesbad Pszczyna

4

Kłaput Dominik

UKS Unia Bieruń

DZIEWCZYNKI (rocznik 2002 i młodsi)

lp

nazwisko, imię

klub

1

Żygadło Aleksandra

MMKS Kędzierzyn-Koźle

2

Pławecka Julia

UKS Plesbad Pszczyna

3

Mynarska Magda

UKS Plesbad Pszczyna

4

Zimnol Daria

UKS Plesbad Pszczyna

MŁODZICY

 

lp

imię

nazwisko

klub

 

1

Jan

LEWANDOWSKI

BKS Kolejarz Częstochowa

 

2

Wojciech

SAJDOK

UKS Unia Bieruń

 

3

Krystian

HRABIK

UKS Ząbkowice Dąbrowa Górn.

 

4

Tomasz

KLEPEK

UKS Plesbad Pszczyna

 

MŁODZICZKI

 

lp

imię

nazwisko

klub

 

1

Wiktoria

ADAMEK

UKS Ząbkowice Dąbrowa Górn.

 

2

Hanna

SZYMAŃSKA

STB Energia Lubliniec

 

3

Agnieszka

FORYTA

STB Energia Lubliniec

 

4

Aleksandra

PTAK

STB Energia Lubliniec

 

JUNIORZY MŁODSI

 

lp

nazwisko, imię

klub

 

1

Sarec Adam

Czeski Cieszyn

 

2

Mendrek Wojciech

Czeski Cieszyn

 

3

Jędrzej Wachowski

STB Energia Lubliniec

 

4

Gibała Szymon

UKS Plesbad Pszczyna

 

JUNIORKI MŁODSZE

 

lp

nazwisko, imię

klub

 

1

Marczak Kornelia

UKS Plesbad Pszczyna

 

2

Samson Nicola

BKS Kolejarz Katowice

 

3

Iskra Agata

UKS Unia Bieruń

 

4

Trojackova Adela

Czeski Cieszyn

 

 

Powiązana galeria:

Wszystkie prawa zastrzeżone przez
UKS Plesbad Pszczyna 2011