Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /usr/local/apache/www/htdocs/faster.fr.pl/plesbad/lib/dba_lib.php on line 265
string(22) "-- wybierz galerię --"
:
-- wybierz galerię --

Notice: Undefined index: -- wybierz galerię -- in /usr/local/apache/www/htdocs/faster.fr.pl/plesbad/public/pages/aktualnosci.php on line 185
20. NTB o Puchar Burmistrza i Starosty - wyniki - UKS PLESBAD PSZCZYNA www.plesbad.pl Aktualności

AKTUALNOŚCI

20. NTB o Puchar Burmistrza i Starosty - wyniki

2018-01-22

166 osób uczestniczyło w

20. Noworocznym Turnieju Badmintona o Puchar Burmistrza Pszczyny i Starosty Pszczyńskiego

DZIĘKUJEMY :)

WYNIKI - 20.01.2018

 

AMATORZY - kobiety
1. Pustelnik Anna Kęty
2. Szafarczyk Patrycja Wisła Mała
3. Angelika Staszik Tarnowskie Góry
4. Stanclik Jolanta Pszczyna
5. Makuła Martyna Jastrzębie Zdrój
6. Mazur Marzena Jastrzębie Zdrój
AMATORZY "RAZ DO ROKU" - kobiety
1. Haberny Gabriela Bielsko-Biała
2. Czech Dorota Bielsko-Biała
3. Socha Nadia Pszczyna
4. Pelka Edyta Pszczyna
5-6. Skotnica Karolina Pszczyna
5-6. Hristova-Kosobudzka Daria Pszczyna
7-8. Marks Balbina Radostowice
7-8. Porczyńska Patrycja Pszczyna
NAUCZYCIELE - kobiety
1. Koczur Anna Kozy
2. Michalska Katarzyna Jaworzno
3. Mazur Marzena  
4. Walecka Katarzyna Pszczyna
VIP - kobiety
1. Krzyżanowska Janusza Strumień
podwójne
1. Rykała Marcin Dąbrowa Górnicza
1. Pohl Przemysław Katowice
2. Maczuga Mariusz Dąbrowa Górnicza
2. Kałamaga Wojtek Tarnowskie Góry
3. Klepek Marta Ćwiklice
3. Stępniak Filip Manchester
4. Kość Tomasz Opole
4. Parma Arkadiusz Opole
5. Mynarska Anna Góra
5. Buda Przemysław Pszczyna
6. Nocoń Anna Katowice
6. Lorenz Jacek Katowice
AMATORZY - mężczyźni
lp nazwisko, imię miejscowość
1. Borszcz Robert LABA Radzionków
2. Gansiniec Paweł LABA Radzionków
3. Bujnowski Marek Bieruń
4. Komor Dominik Bytom
5-8. Brudek Łukasz Pszczyna
5-8. Grott Augustyn Katowice
5-8. Piątek Szymon Katowice
5-8. Waloszek Rafał Bielsko-Biała
9-10. Gaj Arkadiusz Mierzyce
9-10. Jarzec Adrian Pszczyna
11-12. Kiesler Maciej Katowice
11-12., Wyrobek Eugeniusz Ćwiklice
13-14. Kondzielnik Piotr Pszczyna
13-14. Kroll Andrzej Pszczyna
15-18. Tomasz Wójcik Pszczyna
15-18. Baborski Patryk Pszczyna
15-18. Orzeł Marek Żory
15-18. Woźniak Marek Bielsko-Biała
19-20. Labocha Ireneusz Orzesze
19-20. Molak Grzegorz Studzienice
21. Dawczyński Szymon Pszczyna
MASTERS - mężczyźni
lp nazwisko, imię miejscowość
1. Tomża Tomasz Pszczyna
2. Matoga Tomasz TKKF UKLEJNA Myślenice
3. Jakub Filrus Katowice
4. Kieloch Dawid Pszczyna
5-6. Czembor Robert Pszczyna
5-6. Wiktorczyk Miłosz Pszczyna
7-9. Radecki Grzegorz Bieruń
7-9. Szczegielniak Wojciech Katowice
7-9. Szatkowski Mateusz Chrzanów
10. Brudek Filip Pszczyna
RAZ DO ROKU - mężczyźni
1. Rafał Haberny Bielsko-Biała
3. Bazgier Wojciech Golasowice
3. Furtok Dominik Łąka
4. Zimnol Dariusz Pszczyna
NAUCZYCIELE - mężczyźni    
1. Syrek Mariusz Katowice
2. Pękała Sławosz Pszczyna
3. Paulsen Arnold Niemcy
4. Świerkot Grzegorz Łąka
5. Dawczyński Szymon Pszczyna
6.  Dąbkowski Piotr Pszczyna
VIP - mężczyźni    
1. Duda Mirosław Strumień
2. Kosobudzki Michał Pszczyna
3. Kuczera Grzegorz Pszczyna
4. Kacewicz Eliasz Pszczyna

WYNIKI - 21.01.2018

DZIEWCZYNKI    u9 (2010 i młodsi)
1. Zemła Zuzanna Bieruń
2. Dubiel Alicja Mazańcowice
3. Pławecka Emilia Pszczyna
4. Błach Antonina  Pszczyna
CHŁOPCY u9 (2010 i młodsi)
1. Czapczyński Wojciech Bieruń
2. Adam Socha Bieruń
3. Prządka Jakub Pszczyna
DZIEWCZYNKI  u11 (2008-2009)
1. Szwarnowiecka Olga Pszczyna
2. Zioła Julia Bieruń
3. Stachera Hanna Pszczyna
4. Rawinis Kamila Ząbkowice
5-8. Romanova Karin Czeski Cieszyn
5-8. Pohl Maja Bieruń
5-8. Biel Marietta  Bieruń
5-8. Prządka Kinga Pszczyna
9-12. Bury Viktorie   Czeski Cieszyn
9-12. Ryczyńska Roksana, Ząbkowice
9-12. Gancarczyk Amelia Pszczyna
9-12. Stanclik Judyta Pszczyna

 

CHŁOPCY    u11 (2008-2009)
lp nazwisko, imię miejscowość
1. Filip Czarnota Bieruń
2. Dubiel Karol Mazańcowice
3. Kramarczyk Patryk Mazańcowice
4. Matlak Michał Mazańcowice
5-8. Garus Filip Mazańcowice
5-8. Ryguła Kacper Pszczyna
5-8. Stefaniuk Tymoteusz  Mazańcowice
5-8. Domański Krzysztof Bielsko-Biała
9-12. Krzyżaniak Igor Pszczyna
9-12. Bagnowski Ksawier Ząbkowice
9-12. Sroczynski Maksymilian Ząbkowice
9-12. Janiak Jakub Ząbkowice
13-16. Pniok Przemysław Czeski Cieszyn
13-16. Rędzina Bartosz Pszczyna
13-16. Jeż Andrzej Pszczyna
13-16. Wanot Szymon Bieruń
17.  Śmieja Natan Czeski Cieszyn
DZIEWCZYNKI u13 (2006-2007)
1. Socha Amelia Bieruń
2. Witkowska Natalia Pszczyna
3. Kozicka Agata Bieruń
4. Kostyra Karolina Bieruń
5-8. Syrek Alicja Bieruń
5-8. Romanova Veronika Czeski Cieszy
5-8. Tomaszkiewicz Liliana Katowice
5-8. Pilarz Patrycja Katowice
9-12.  Walaska  Markéta Czeski Cieszy
9-12. Łyszczek Kamila Ząbkowice
9-12. Siudyka wiktoria Ząbkowice
9-12. Tatara Natalila Pszczyna
CHŁOPCY    u13 (2006-2007)
1. Zimnol Damian Pszczyna
2. Pohl Mateusz Bieruń
3. Płoszczyca Brajan Bieruń
4. Furtok Błażej Łąka
5-8. Toczek Christian  Mazańcowice
5-8. Zioła Filip Bieruń
5-8. Antos Adam Bielsko-Biała
5-8. Śliwka Jakub Mazańcowice
9-12. Ryguła Kamil Pszczyna
9-12. Pieta Szymon Ząbkowice
9-12. Janiga Wiktor Ząbkowice
9-12. Osiński Tomasz Pszczyna
13. Kozieł Błażej  

 

DZIEWCZYNKI    u15 (2004-2005)
1. Stokfisz Kinga Bieruń
2. Jochacy Emilia Bieruń
3. Jarosz Zuzanna Katowice
4. Płoszczyca Laura Bieruń
5-6. Król Kinga Bieruń
5-6. Wójtowicz Weronika Ząbkowice
7-9. Rabiega Patrycja Tychy
7-9. Bazarnik Katarzyna Ząbkowice
7-9. Pilarz Oliwia Katowice
10-11. Krzyżowska Emilia Pszczyna
10-11. Rabiega Julia Tychy
CHŁOPCY    u15 (2004-2005)
lp nazwisko, imię miejscowość
1. Wata Bartosz Tomice
2. Wojciech Nych Bieruń
3. Kapera Jan Pszczyna
4. Pinkowicz Sebastian  Bieruń
5-6. Toczek Jacob Mazańcowice
5-6. Słupczewski Jakub  Bieruń
7-9. Mieczągłowski Maciej Katowice
7-9. Cierpisz Wiktor Bieruń
7-9. Cieślak Patryk Ząbkowice
10-11. Arkadiusz Czapczyński Bieruń
10-11. Latos Rafał Ząbkowice

Wszystkie prawa zastrzeżone przez
UKS Plesbad Pszczyna 2011
DZIEWCZYNKI    u18 (2001-2003)
1. Marszałek Antonina Plesbad
2. Zimnol Daria Plesbad
3. Pławecka Julia Plesbad
4. Muszyńska Małgorzata Plesbad