Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /usr/local/apache/www/htdocs/faster.fr.pl/plesbad/lib/dba_lib.php on line 265
string(22) "-- wybierz galerię --"
:
-- wybierz galerię --

Notice: Undefined index: -- wybierz galerię -- in /usr/local/apache/www/htdocs/faster.fr.pl/plesbad/public/pages/aktualnosci.php on line 185
Zakończone rozgrywki Grand Prix Ziemi Pszczyńskiej - UKS PLESBAD PSZCZYNA www.plesbad.pl Aktualności

AKTUALNOŚCI

Zakończone rozgrywki Grand Prix Ziemi Pszczyńskiej

2017-04-30

W „długi weekend” rozegrano czwarty, ostatni  Turniej Grand Prix Ziemi Pszczyńskiej w badmintonie. Do hali POSiR przyjechało 82 uczestników. Wygrywali faworyci, choć nie brakowało emocji.

Na zakończenie podsumowano całoroczny cykl turniejów. Zwycięzcy otrzymali puchary oraz nagrody rzeczowe.

W tym samym czasie w duńskim Kolding najlepsi zawodnicy z Europy walczyli o medale mistrzostw. W zawodach tych wystartował także Paweł Pietryja – w grze mieszanej dotarł do najlepszej „szesnastki”. A jeszcze kilka lat temu Paweł swoją karierę rozpoczynał w takich turniejach Grand Prix Pszczyny. Być może któryś z obecnych uczestników naszych rozgrywek będzie kiedyś reprezentował Polskę na Mistrzostwach Świata lub Igrzyskach Olimpijskich. W całym cyklu wzięło udział 159 osób - dziękujemy.

zwycięzcy 4. Turnieju Grand Prix Ziemi Pszczyńskiej w  badmintonie sezon 2016/2017

 
4. Turniej - 30.04.2017 - WYNIKI
             
Kategoria U-9 (rocznik 2008 i młodsi)
dziewczynki   chłopcy    
miejsce nazwisko, imię miejscowość   miejsce nazwisko, imię miejscowość
1 Zioła Julia Bieruń   1 Czapczyński Radosław Imielin
2 Biel Marietta Bieruń   2 Czarnota Filip Bieruń
3 Szwarnowiecka Olga  Pszczyna/ SP 18   3 Kramarczyk Patryk Mazańcowice
4 Stachera Hania Pszczyna/ SP 18   4 Bystrzykowski Franek Katowice
5 Mędrela Kinga Katowice   5 Wiercigroch Tymoteusz Mazańcowice
5 Tokarz Agata Imielin   6 Czapczyński Wojtek Bieruń
5 Tokarz Aleksandra Imielin   7 Pustelnik Wiktor Pszczyna/ SP 18
5 Turkoniak Emilia Bielsko-Biała   8 Mędrela Paweł Katowice
9 Jasiota Iga Katowice        
10 Pohl Maja Bieruń        
11 Zemla Zuzanna Bieruń        
11 Pietryja Wiktoria Łąka         
Kategoria U-11 (rocznik 2006/ 2007)
1 Witkowska Natalia Pszczyna/ SP 18   1 Molak Artur Studzienice/ SP 16
2 Socha Amelia Tychy   2 Zimnol Damian Pszczyna/ SP 18
3 Kostyra Karolina Bieruń   3 Płoszczyca Brajan Bieruń
4 Kozicka Agata Bieruń   4 Pohl Mateusz Bieruń
5 Tomaszkiewicz Liliana Katowice   5 Zioła Filip Bieruń
6 Jasiota Aleksandra  Katowice   5 Gibas Aleksander Łąka/ SP 9
7 Laba Maja Mazańcowice   7 Furtok Błażej Łąka/ SP 9
        8 Pietryja Aleksander Łąka/ SP 9
        9 Pietryja Filip Studzienice/ SP 16
        10 Copija Karol Studzienice/ SP 16
Kategoria U-13 (rocznik 2004/ 2005)
1 Stokfisz Kinga Bieruń   1 Kapera Jan Pszczyna/ SP 1
2 Płoszczyca Laura Bieruń   2 Cierpisz Wiktor Bieruń
3 Wosik Anastazja Ćwiklice/ SP 7   3 Kozel Antonin Slavoj Czeski Cieszyn
4 Wójcik Wiktoria Pszczyna/ SP 1   4 Kocur Krzysztof Slavoj Czeski Cieszyn
5 Kuna Julianna Pszczyna/ SP 2   5 Bystrzykowski Jakub Katowice
5 Ryś Alicja Pszczyna/ PG 1   5 Czapczyński Arkadiusz Bieruń
7 Żupa Oliwia Pszczyna/ SP 1   7 Mieczągłowski Maciej Katowice
7 Król Kinga Bieruń   7 Branc Szymon Ustroń
        7 Samiec Jan Slavoj Czeski Cieszyn
        10 Skrobol Jakub Pszczyna
Kategoria U-16 (rocznik 2001/ 2003)
1 Zimnol Daria Pszczyna/ PG 2   1 Stokfisz Szymon Bieruń
2 Pławecka Julia Pszczyna/ PG 1   2 Rzeplinski Matej Czeski Cieszyn
3 Biernot Justyna Mazańcowice   3 Breznen Adam Czeski Cieszyn
4 Piwowar Julia Mazańcowice   4 Breznen Matej Karvina/ Czechy
5 Muszyńska Małgorzata Plesbad   5 Wiercigroch Piotr Mazańcowice
5 Wrońska Aleksandra Plesbad   5 Skura Bartosz Pszczyna/ PG 3
7 Kuczera Michalina Pszczyna/ PG 1   7 Kucharski Szymon Bielsko-Biała
7 Szwarnowiecka Ala  Pszczyna/ PG Gocz.   7 Szymanek Wojciech Bielsko-Biała
        7 Szablicki Robert Skoczów
        10 Wirkijowski Mateusz Bielsko-Biała
        10 Herok Dawid Skoczów
amatorzy
kobiety   mężczyźni
miejsce nazwisko, imię miejscowość   miejsce nazwisko, imię miejscowość
1 Stanclik Jolanta Pszczyna   1 Brudek Łukasz Pszczyna
2 Szafarczyk Patrycja Wisła Mała   2 Borszcz Robert Zabrze
3 Molak Małgorzata Studzienice   3 Porwit Jan Bieruń
        4 Jarzec Adrian Pszczyna
        5 Wójcik Tomasz Pszczyna
        5 Molak Grzegorz Studzienice

 

 

 

LISTA KLASYFIKACYJNA

                 

Kategoria U-9 (rocznik 2008 i młodsi)

dziewczynki

miejsce

nazwisko, imię

miejscowość

I turniej

II turniej

III turniej

IV turniej

suma

3 najlepsze

1.

Zioła Julia

Bieruń

50

50

45

50

195

150

2.

Szwarnowiecka Olga

Pszczyna/ SP 18

45

0

50

43

138

138

3.

Stachera Hania

Pszczyna/ SP 18

43

45

43

41

172

131

chłopcy

miejsce

nazwisko, imię

miejscowość

I turniej

II turniej

III turniej

IV turniej

suma

3 najlepsze

1.

Czarnota Filip

Bieruń

50

45

50

45

190

145

2.

Kramarczyk Patryk

Mazańcowice

0

43

45

43

131

131

3.

Bystrzykowski Franek

Katowice

43

40

41

41

165

125

 

Kategoria U-11 (rocznik 2006/ 2007)

dziewczynki

miejsce

nazwisko, imię

miejscowość

I turniej

II turniej

III turniej

IV turniej

suma

3 najlepsze

1.

Witkowska Natalia

Pszczyna/ SP 18

43

50

50

50

193

150

2.

Socha Amelia

Tychy

41

45

0

45

131

131

3.

Jasiota Aleksandra

Katowice

45

41

43

39

168

129

chłopcy

miejsce

nazwisko, imię

miejscowość

I turniej

II turniej

III turniej

IV turniej

suma

3 najlepsze

1.

Molak Artur

Studzienice/ SP 16

50

50

43

50

193

150

2.

Zimnol Damian

Pszczyna/ SP 18

43

45

50

45

183

140

3.

Płoszczyca Brajan

Bieruń

45

0

45

43

133

133

 

Kategoria U-13 (rocznik 2004/ 2005)

dziewczynki

miejsce

nazwisko, imię

miejscowość

I turniej

II turniej

III turniej

IV turniej

suma

3 najlepsze

1.

Stokfisz Kinga

Bieruń

50

50

0

50

150

150

2.

Jarosz Zuzanna

Katowice

45

45

50

0

140

140

3.

Płoszczyca Laura

Bieruń

40

0

45

45

130

130

chłopcy

miejsce

nazwisko, imię

miejscowość

I turniej

II turniej

III turniej

IV turniej

suma

3 najlepsze

1.

Kapera Jan

Pszczyna/ SP 1

45

50

50

50

195

150

2.

Bystrzykowski Jakub

Katowice

41

41

41

40

163

123

3.

Mieczągłowski Maciej

Katowice

39

43

38

38

158

120

                 

Kategoria U-16 (rocznik 2001/ 2003)

dziewczyny

miejsce

nazwisko, imię

miejscowość

I turniej

II turniej

III turniej

IV turniej

suma

3 najlepsze

1.

Zimnol Daria

Pszczyna/ PG 2

50

50

45

50

195

150

2.

Pławecka Julia

Pszczyna/ PG 1

45

45

50

45

185

140

3.

Kuczera Michalina

Pszczyna/ PG 1

43

43

40

38

164

126

chłopcy

miejsce

nazwisko, imię

miejscowość

I turniej

II turniej

III turniej

IV turniej

suma

3 najlepsze

1.

Stokfisz Szymon

Bieruń

50

50

0

50

150

&nb

Wszystkie prawa zastrzeżone przez
UKS Plesbad Pszczyna 2011