Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /usr/local/apache/www/htdocs/faster.fr.pl/plesbad/lib/dba_lib.php on line 265
string(22) "-- wybierz galerię --"
:
-- wybierz galerię --

Notice: Undefined index: -- wybierz galerię -- in /usr/local/apache/www/htdocs/faster.fr.pl/plesbad/public/pages/aktualnosci.php on line 185
Jubileuszowy Turniej Badmintona - UKS PLESBAD PSZCZYNA www.plesbad.pl Aktualności

AKTUALNOŚCI

Jubileuszowy Turniej Badmintona

2016-11-11

11 listopda br. w hali POSIR rozegraliśmy JUBILEUSZOWY TURNIEJ Z OKAZJI 35 lal BADMINTONA W POWIECIE PSZCZYŃSKIM oraz 20 lat UKS Plesbad Pszczyna.

Wystartowało 101 uczestniczek i uczestników z południowej Polski.

Nagrody wręczała m.in. Barbara Sopot-Zembok (zastępca burmistrza Pszczyny)

Dziękujemy wszystkim za udział i pomoc w organizacji.

Turniej dofinansowany przez Starostwo Powiatowe w Pszczynie.

Wyniki:

wyniki                                            hala POSiR, 11.11.2016

U-9 DZIEWCZYNKI

 

U-9 CHŁOPCY

miejsce

imię, nazwisko

 

miejsce

imię, nazwisko

1.

Julia Zioła

 

1.

Patryk Kramarczyk

2.

Olga Szwarnowiecka

 

2.

Franciszek Bystrzykowski

3.

Hanna Stachera

 

3.

Karol Dubiel

4.

Olga Więcek

 

4.

Wiktor Pustelnik

5-6.

Kinga Prządka

 

5.

Jakub Prządka

5-6.

Iga Jasiota

     

7.

Blanka Cybulska

     

U-11 DZIEWCZYNKI

 

U-11 CHŁOPCY

1.

Kinga Romanowska

 

1.

Damian Zimnol

2.

Natalia Witkowska

 

2.

Artur Molak

3.

Amelia Krząkała

 

3.

Brajan Płoszczyca

4.

Aleksandra Jasiota

 

4.

Tymoteusz Cybulski

5-6.

Liliana Tomaszkiewicz

 

5-6.

Błażej Furtok

5-6.

Agata Kozicka

 

5-6.

Filip Zioła

7-9.

Maja Laba

 

7-9.

Bartosz Lesiuk

7-9.

Patrycja Pilarz

 

7-9.

Tomek Osiński

7-9.

Karolina Więcek

 

7-9.

Filip Pietryja

10.

Lena Nowak

 

10-11.

Aleksander Pietryja

     

10-11.

Mikołaj Kuboszek

 

U-13 DZIEWCZYNKI

 

U-13 CHŁOPCY

1.

Zuzanna Jarosz

 

1.

Matej Rzeplinski

2.

Judyta Kolczyńska

 

2.

Bartosz Wata

3.

Alicja Ryś

 

2.

Jan Kapera

4.

Wiktoria Wójcik

 

4.

Jakub Bystrzykowski

5-6.

Laura Płoszczyca

 

5-6.

Jakub Słupczewski

5-6.

Oliwia Żupa

 

5-6.

Piotr Gąsiorowski

     

7-8.

Maciej Mieczągłowski

     

7-8.

Samuel Brauntsch-Przybyła

 

AMATORZY - KOBIETY

 

AMATORZY - MĘŻCZYŹNI

miejsce

imię, nazwisko

 

miejsce

imię, nazwisko

1.

Karolina Siodłak

 

1.

Filip Mamot

2.

Patrycja Szafarczyk

 

2.

Jakub Kobek

3.

Katarzyna Klepek

 

3.

Łukasz Brudek

4.

Jolanta Stanclik

 

4.

Tomasz Śledziński

5-6.

Katrzyna Dubiel

 

5-8.

Michał Jelonek

5-6.

Agnieszka Skowrońska

 

5-6.

Rafał Waloszek

7.

Małgorzata Molak

 

7-9.

Tomasz Żelazny

     

7-9.

Krzysztof Pach

     

7-9..

Marek Wożniak

     

10-.11

Dariusz Dulian

     

10-11.

Tomasz Wójcik

 

AMATORZY "Raz do roku"

 

AMATORZY "Raz do roku"

1.

Danuta Zimnol

 

1.

Paweł Goc

2.

Anna Homa

 

2.

Wojciech Piąty

3.

Aleksandra Wójcik

 

3.

Grzegorz Molak

     

4.

Dariusz Zimnol

 

OPEN - KOBIETY

 

OPEN - MĘŻCZYŹNI

1.

Julia Pławecka

 

1.

Tomasz Matoga

2.

Michalina Kuczera

 

2.

Tomasz Tomża

3.

Ala Szwarnowiecka

 

3.

Robert Czembor

     

4.

Jakub Firlus

GRY PODWÓJNE

 

5-6.

Wojciech Szczegielniak

1.

Kornelia Marczak /Dagmara Pękała

 

5-6.

Paweł Słupczewski

2.

Tomasz Klepek/  Filip Brudek

 

7-8.

Filip Stępniak

3.

Piotr Chrzęszczyk/ Piotr Kopacz

 

7-8.

Piotr Szczypior

4.

Przemysław Buda/ Adam Gajda

     

5-6.

Ewa Lesiuk/ Michał Wieczorek

     

5-6.

Adrian Jarzec/ Krzysztof Mączka

     

7-9.

Magdalena Świderek/ Wojciech Nowik

   

 

 

7-9.

Arkadiusz Jarosz / Piotr Tomaszkiewicz

     

7-9.

Wojciech Brudek/ Jakub Brudek

     
 

 

Wszystkie prawa zastrzeżone przez
UKS Plesbad Pszczyna 2011