Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /usr/local/apache/www/htdocs/faster.fr.pl/plesbad/lib/dba_lib.php on line 265
string(22) "-- wybierz galerię --"
:
-- wybierz galerię --

Notice: Undefined index: -- wybierz galerię -- in /usr/local/apache/www/htdocs/faster.fr.pl/plesbad/public/pages/aktualnosci.php on line 185
Podium na GP Polski w Bieruniu - UKS PLESBAD PSZCZYNA www.plesbad.pl Aktualności

AKTUALNOŚCI

Podium na GP Polski w Bieruniu

2016-05-08

Nasi młodzicy młodsi sprawili sporą niespodziankę przywożąc z Bierunia 3 medale z Grand Prix Polski. Daria Zimnol i Julia Pławecka dwa razy stawały na podium. Obie razem wygrały debla. Daria w singlu zajęła drugie miejsce. Blisko awansu do ścisłego finału była para Pławecka/ Kuba Brudek. W półfinale ulegli parze Kosentchuk/ Krawczyk 21:23 w trzecim secie.

Duże doświadczenie zdobyli także Michalina Kuczera, Judyta Kolczyńska i Jaś Kapera.

Bardzo cieszy dobra dyspozycja w kontekście Mistrzostw Polski Młodzików Młodszych. Impreza odbędzie się za dwa tygodnie w Kobierzycach.

 

Do swoich MP mają jeszcze miesiąc juniorzy młodsi. Jest to czas na doszlifowanie formy oraz doleczenie kontuzji. Nasza doświadczona para Tomek Klepek i Dagmara Pękała na pewno dobrze wykorzystają ten czas. A tym razem musieli zadowolić się dobrą grą i wynikami na poziomie eliminacji.

 

Dla wszystkich: GRATULACJE.

Wszystkie prawa zastrzeżone przez
UKS Plesbad Pszczyna 2011