Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /usr/local/apache/www/htdocs/faster.fr.pl/plesbad/lib/dba_lib.php on line 265
string(22) "-- wybierz galerię --"
:
-- wybierz galerię --

Notice: Undefined index: -- wybierz galerię -- in /usr/local/apache/www/htdocs/faster.fr.pl/plesbad/public/pages/aktualnosci.php on line 185
18. NTB za nami - wyniki - UKS PLESBAD PSZCZYNA www.plesbad.pl Aktualności

AKTUALNOŚCI

18. NTB za nami - wyniki

2016-01-19

202 osoby rywalizowały na kortach badmintonowych podczas 18. Noworocznego Turnieju Badmintona o Puchar Burmistrza Pszczyny i Starosty Pszczyńskiego.

Mimo, że turniej zaliczany jest raczej do towarzyskich, towarzyszyło mu mnóstwo emocji. Najczęściej pojawiały się te pozytywne – radość, nadzieja zwycięstwa, szczęście po wygranym meczu. Na twarzach uczestników było nawet widać zadowolenie ze swojej postawy po przegranej (po prostu przeciwnik był jeszcze lepszy !!!).

Do hali Powiatowego Ośrodka Rekreacji i Sportu przyjechali uczestnicy z Czech, Polski południowej oraz Łodzi.

W sobotę, 16stycznia br., rywalizowali dorośli. Mistrzami okazali się: Anna Stanaszek ( Bielsko-Biała) i Robert Borszcz (Zabrze) – Amatorzy, Nadia Socha (Pszczyna) i Jacek Janko – Amatorzy raz do roku, Katarzyna Klepek (Ćwiklice)  i Marek Piesecki (Cieszyn)– nauczyciele, Marta Wojciechowska-Smolarz (Wisła Mała) i Mirosław Duda (Skoczów) – VIP, Kornelia Marczak (Pszczyna) i Robert Czembor (Pszczyna), Filip Stępniak (Pszczyna)/ Mateusz Matuszczak (Bielsko-Biała) – gry podwójne.

W niedzielę, spośród 120 uczestników najlepsi okazali się: Amelia Krząkała (Kędzierzyn – K.) i Brajan Płoszczyca (Bieruń) – kategoria do lat 9, Kinga Stokfisz              (Bieruń) i Michał Szczypka (Bielsko-Biała) – do lat 11, Daria Zimnol         (Pszczyna) i Matej Rzeplinski (Czechy) – do 13 lat, Arianna Biel          (Bieruń) i Wojciech Brudek (Pszczyna) – do lat 15 oraz Dagmara Pękała  (Pszczyna) i Tomasz Klepek (Pszczyna).

Pełne wyniki w załączniku.

Galerie zdjęć na naszym profilu FB.

Zawody patronatem, po raz kolejny, objęli burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol oraz Starosta Pszczyński Paweł Sadza.

Organizatorami byli:

UKS Plesbad Pszczyna, Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie; Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w  Pszczynie; Starostwo Powiatowe w Pszczynie; Urząd Miasta Pszczyna; Pszczyńska Fundacja Wspierania i Rozwoju Sportu.

WYNIKI

sobota, 16.01.2016

AMATORZY - KOBIETY

miejsce

imię, nazwisko

 

miejscowość

1.

Anna Stanaszek

-

Bielsko-Biała

2.

Anna Koczur

-

Kozy

3.

Marta Wyrzychowska

-

Olkusz

4.

Małgorzata Molak

-

Studzienice

5.

Joanna Paluch-Banaś

-

Bielsko-Biała

AMATORZY - MĘŻCZYŹNI

1.

Robert Borszcz

-

Zabrze

2.

Paweł Gansiniec

-

Bytom

3.

Krzysztof Myalski

-

Bieruń

4.

Marek Bujnowski

-

Bieruń

5-8.

Rafał Waloszek

-

Bielsko - Biała

5-8.

Andrzej Poznański

-

Chorzów

5-8.

Robert Czupioł

-

Katowice

5-8.

Aleksander Kołodziejczyk

-

Bielsko-Biała

9-12.

Ireneusz Górniok

-

Imielin

9-12.

Dominik Szmidt

-

Kędzierzyn-Koźle

9-12.

Kajetan Suchecki

-

Zabrze

9-12.

Robert Bibik

-

Łódź

13-14.

Łukasz Marek

-

Kozy

13-14.

Tomasz Wójcik

-

Pszczyna

AMATORZY "Raz do roku" - KOBIETY

miejsce

imię, nazwisko

 

miejscowość

1.

Nadia Socha

-

Pszczyna

2.

Edyta Pelka

-

Pszczyna

3.

Kinga Smolarz

-

Łąka

4.

Izabela Warzecha

-

Pszczyna

5.

Gabrysia Haberny

-

Bielsko-Biała

6.

Katarzyna Pietryja

-

Łąka

7.

Agnieszka Skowrońska

-

Jaworzno

AMATORZY "Raz do roku" - MĘŻCZYŹNI

1.

Jacek Janko

-

Tychy

2.

Rafał Haberny

-

Bielsko-Biała

3.

Paweł Goc

-

Katowice

4.

Jakub Szczurowski

-

Tychy

5-6.

Sebastian Kuśmierczyk

-

Pszczyna

5-6.

Grzegorz Molak

-

Studzienice

7-8.

Krzysztof Wieczorek

-

Pszczyna

7-8.

Janusz Janota

-

Strumień

VIP - KOBIET

1.

Marta Wojciechowska-Smolarz

-

Wisła Mała

VIP - MĘŻCZYŹNI

1.

Mirosław Duda

-

Skoczów

2.

Roman Żyła

-

Pszczyna

3.

Grzegorz Świerkot

-

Łąka

4.

Jacek Kotajny

-

Pszczyna

NAUCZYCIELE -KOBIETY

1.

Katrzyna Klepek

-

Ćwiklice

2.

Katarzyna Walecka

-

Pszczyna

NAUCZYCIELE- MĘŻCZYŹNI

1.

Marek Piesecki

-

Cieszyn

2.

Dawid Śmieja

-

Cieszyn

3.

Sławosz Pękała

-

Pszczyna

4.

Marek Smołka

-

Ćwiklice

MASTERS - KOBIETY

1.

Kornelia Marczak

-

Pszczyna

2.

Anna Goc

-

Katowice

MASTERS - MĘŻCZYŹNI

1.

Robert Czembor

-

Pszczyna

2.

Dawid Kieloch

-

Pszczyna

3.

Tomasz Tomżą

-

Pszczyna

4.

Paweł Słupczewski

-

Katowice

5-6.

Marcin Rykała

-

Dąbrowa G.

5-6.

Wojciech Szczegielniak

-

Katowice

7-8.

Dawid Fraś

-

Bielsko-Biała

7-8.

Wojciech Szczypek

-

Pszczyna

9.

Marcin Szczypka

-

Cieszyn

GRY PODWÓJNE

1.

Filip Stępniak

/

Mateusz Matuszczak

-

Pszczyna

/

Bielsko-Biała

2.

Michał Wieczorek

/

Darek Opatrzyk

-

Jaworzno

/

Olkusz

3.

Przemysław Pohl

/

Łukasz Pohl

-

Katowice

/

Katowice

4.

Anna Mynarska

/

Przemysław Buda

-

Góra

/

Pszczyna

5-6.

Krzysztof Czerwiński

/

Łukasz Brudek

-

Pszczyna

/

Pszczyna

5-6.

Bożena Wołkowycka

/

Piotr Chrzęszczyk

-

Katowice

/

Gostyń

7-9.

Piotr Słysz

/

Tomasz Książek

-

Katowice

/

Katowice

7-9.

Anna Trzcińska

/

Grzegorz Karkowski

-

Gliwice

/

Gliwice

7-9.

Adam Gajda

/

Witold Wiktorczyk

-

Wisła Mała

/

Pszczyna

10-12.

Tadeusz Mikołajczyk

/

Mirosław Duda

-

Strumień

/

Strumień

10-12.

Sylwia Sado

/

Joanna Przypaśniak

-

Gliwice

/

Gliwice

10-12.

Klaudia Janota

/

Wojciech Wilkosz

-

Pszczyna

/

Góra

13.

Maria Kubica

/

Andrzej Kubica

 

Gliwice

/

Gliwice


niedziela, 17.01.2016

U-9 DZIEWCZYNKI

miejsce

imię, nazwisko

-

miejscowość

1.

Amelia Krząkała

-

Kędzierzyn – K.

2.

Kinga Romanowska

-

Bieruń

3.

Aleksandra Orszulak

-

Częstochowa

4.

Aleksandra Kurkiewicz

-

Kraków

5-6.

Maja Laba

-

Bielsko-Biała

5-6.

Julia Zioła

-

Bieruń

 

<

Pliki do pobrania:

Wszystkie prawa zastrzeżone przez
UKS Plesbad Pszczyna 2011