Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /usr/local/apache/www/htdocs/faster.fr.pl/plesbad/lib/dba_lib.php on line 265
string(24) "Turniej Mikolajkowy 2011"
:
Turniej Mikolajkowy 2011

Notice: Undefined index: Turniej Mikolajkowy 2011 in /usr/local/apache/www/htdocs/faster.fr.pl/plesbad/public/pages/aktualnosci.php on line 185
II Mikołajkowy Rodzinny Turniej Badmintona - UKS PLESBAD PSZCZYNA www.plesbad.pl Aktualności

AKTUALNOŚCI

II Mikołajkowy Rodzinny Turniej Badmintona

2011-12-04

W dniu 4 grudnia na hali MORiS odbył się II Mikołajkowy Rodzinny Turniej Badmintona. Frekwencja dopisała, do rywalizacji zgłosiło się 27 par, które zostały podzielone na 3 kategorie:  Amatorzy Raz do Roku,  Amatorzy i „Nie rodzina”. Każda para rywalizowała w trzech grach: pojedyncza dziecka, pojedyncza rodzica, podwójna dziecko/rodzic. Najliczniejszą grupę stanowiła kategoria Amatorów Raz do Roku – 14 par, które grały systemem „do dwóch przegranych”. Pierwsze miejsce zajęli: Wojciech i Ewelina Brudek,  drugie: Łukasz i Leszek Homel, trzecie: Filip i Jacek Kuś.

W kategorii Amatorzy 9 par zostało podzielonych na trzy grupy. Bezkonkurencyjni okazali się Aleksandra i Eugeniusz Wyrobek. Drugie miejsce zajęli Tomasz i Katarzyna Klepek, natomiast trzecia lokata przypadła parze Edyta Rusek i Jacek Szczyrba.

W kategorii „Nie rodzina” rywalizowały cztery pary, najlepsi okazali się Dagmara Pękała i Witold Wiktorczyk, drugą lokatę zajęli Filip Stępniak i Wojciech Mrowiec, natomiast trzecią Kornelia Marczak i Joanna Hochuł.

Wszystkie dzieci dostały upominki, koszulki i dyplomy,  natomiast dla najlepszych przewidziane zostały puchary. Ponadto każde dziecko dostało mikołajkową czapkę. W trakcie turnieju rozlosowane zostały także talony do kawiarni Dolce Vita. Rodzinną atmosferę zapewniało również ciasto upieczone przez grające mamy. Organizatorzy wszystkim dziękują za udział w turnieju i już zapraszają na kolejną edycję w przyszłym roku.

Wszystkie prawa zastrzeżone przez
UKS Plesbad Pszczyna 2011