Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /usr/local/apache/www/htdocs/faster.fr.pl/plesbad/lib/dba_lib.php on line 265

Notice: Undefined index: -- wybierz galerię -- in /usr/local/apache/www/htdocs/faster.fr.pl/plesbad/public/pages/aktualnosci.php on line 185

AKTUALNOŚCI

Dziewczyny na medal.

2015-12-13

W dobrych humorach będą kończyć rok 2015 nasze badmintonistki. Nasze juniorki UKS Plesbad Pszczyna zdobyły brązowy medal Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików.

Niekwestionowaną liderką ekipy była Kornelia Marczak. Mistrzyni Polski w grze mieszanej (!) wygrała wszystkie swoje mecze singlowe. Drużynę tworzyły także Dagmara Pękała, Daria Zimnol i Patrycja Jonderko.

Mistrzyniami tej kategorii zostały reprezentantki MKS Orlicz Suchedniów. Drugie miejsce zajęły zawodniczki STB Energia Lubliniec. Mistrzami zostali także: UKS Hubal Białystok (juniorzy), LKS Technik Głubczyce (młodzicy) oraz młodziczki z  UKS Dwójka Bytów.

Zawody odbyły się w Białymstoku, w dniach 12-13 grudnia. Mecz drużynowy składa się z trzech gier pojedynczych oraz dwóch debli.