Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /usr/local/apache/www/htdocs/faster.fr.pl/plesbad/lib/dba_lib.php on line 265
string(22) "-- wybierz galerię --"
:
-- wybierz galerię --

Notice: Undefined index: -- wybierz galerię -- in /usr/local/apache/www/htdocs/faster.fr.pl/plesbad/public/pages/aktualnosci.php on line 185
I Grand Prix Ziemi Pszczyńskiej w badmintonie-wyniki - UKS PLESBAD PSZCZYNA www.plesbad.pl Aktualności

AKTUALNOŚCI

I Grand Prix Ziemi Pszczyńskiej w badmintonie-wyniki

2015-10-15

W niedzielę 11 paździenika br. 77 osób uczestniczyło w 1. Grand Prix Ziemi Pszczyńskiej w badmintonie. Oprócz reprezentantów naszego miasta i powiatu zgłosiła się duża ilośc osób przyjezdnych (m.in. Bielska, Katowic, Bierunia, Czeskiego Cieszyna, Karviny).

Zacięte mecze towarzyszyły rozgrywkom każdej kategorii. Dla najlepszych organizatorzy przygotowali medale, dyplomy oraz słodkie niespodzianki z Piekarnii u Niedźbały.

Pokonanani mogli sobie osłodzic gorycz porażki pysznymio ciastami upieczonymi przez Rodziców.

Następny turniej odbędzie się 15 listopada w hali POSiR przy ulicy Zamenhofa.

Zapraszamy.

Grand Prix Pszczyny w badmintonie sezon 2015/2016

I Turniej Grand Prix Ziemi Pszczyńskiej, hala MORiS 11.10.2015

wyniki

Kategoria U-9 (rocznik 2007 i młodsi)

 

 

 

dziewczynki

   

chłopcy

   

miejsce

nazwisko, imię

miejscowość

 

miejsce

nazwisko, imię

miejscowość

1.

Romanowska Kinga

Bieruń

 

1.

Śliwka Jakub

Mazańcowice

2.

Zioła Julia

Bieruń

 

2.

Płoszczyca Brajan

Bieruń

3.

Szwarnowiecka Olga

Pszczyna/ SP 18

 

3.

Pietryja Aleksander

Łąka/ SP 9

       

4.

Kuśmierczyk Bartosz

Pszczyna/ SP 18

       

5-6.

Klekot Paweł

Bieruń

       

5-6.

Skaźnik Igor

Łąka/ SP 9

       

7-8.

Bystrzykowski Franek

Mazańcowice

       

7-8.

Furtok Błażej

Łąka/ SP 9

       

9-10.

Kramarczyk Patryk

Mazańcowice

       

9-10.

Wiercigroch Tymoteusz

Mazańcowice

Kategoria U-11 (rocznik 2005/ 2006)

 

 

 

1.

Stokfisz Kinga

Bieruń

 

1.

Szczypka Michał

Mazańcowice

2.

Jochacy Emilia

Bieruń

 

2.

Kapera Jan

Pszczyna/ SP 1

3.

Piwowar Julia

Mazańcowice

 

3.

Bratek Damian

Bieruń

4.

Płoszczyca Laura

Bieruń

 

4.

Molak Artur

Studzienice/ SP 16

5-6.

Skura Julia

Pszczyna/ SP 2

 

5-6.

Mączka Nikodem

Pszczyna/ SP 18

5-6.

Witkowska Natalia

Pszczyna/ SP 18

 

5-6.

Zimnol Damian

Pszczyna/ SP 18

7-9.

Kuna Julianna

Pszczyna/ SP 2

 

7-8.

Klekot Adam

Bieruń

7-9.

Tomaszkiewicz Liliana

Katowice

 

7-8.

Zioła Filip

Bieruń

7-9.

Żupa Oliwia

Pszczyna/ SP 1

 

9-10

Bystrzykowski Jakub

Katowice

10-11.

Jasiota Aleksandra

Katowice

 

9-10.

Copija Karol

Studzienice/ SP 16

10-11.

Skupień Wiktoria

Pszczyna/ SP 18

       

Kategoria U-13 (rocznik 2003/ 2004)

 

 

 

1.

Pławecka Julia

Pszczyna/ SP 18

 

1.

Rzeplinski Matej

Czeski Cieszyn

2.

Zimnol Daria

Pszczyna/ SP 18

 

2.

Liszka Piotr

Bieruń

3.

Wytrzensova Monika

Czeski Cieszyn

 

3.

Breznen Maciej

Karwina

4.

Kolczyńska Judyta

Pszczyna/ SP 18

 

4.

Szkuta Tomas

Karwina

5-6.

Kuczera Michalina

Pszczyna/ SP 18

 

5-6.

Borowiec Michał

Kozy

5-6.

Wójcik Wiktoria

Pszczyna/ SP 1

 

5-6.

Folwarczny Jacek

Karwina

7-9.

Grzesik Jagoda

Pszczyna/ SP 18

 

7.

Michalski Bartosz

Pszczyna/ SP 1

7-9.

Musiolik Sandra

Pszczyna/ SP 18

       

7-9.

Ryś Alicja

Pszczyna/ SP 18

       

10.

Wosik Anastazja

Pszczyna/ SP 1

       

Kategoria U-16 (rocznik 2000/ 2002)

 

 

 

1.

Pękała Dagmara

Pszczyna/ PG 3

 

1.

Stokfisz Szymon

Bieruń

2.

Paluch Aleksandra

Mazańcowice

 

2.

Klepek Tomasz

Pszczyna/ PG 4

3.

Szwarnowiecka Ala

PG 1

 

3.

Brudek Wojciech

Pszczyna/ PG 2

4.

Piszczek Ewa

Mazańcowice

 

4.

Trębicki Tomasz

Pszczyna/ PG 2

       

5-8.

Breznen Adam

Karwina

       

5-8.

Ponca Ondrej

Karwina

       

5-8.

Sliva Martin

Karwina

       

5-8.

Wytrzens Tomasz

Czeski Cieszyn

       

9-12.

Skura Bartosz

Pszczyna/ PG 3

       

9-12.

Stefek Kuba

Karwina

       

9-12.

Szatkowski Mateusz

Bieruń

       

9-12.

Wiercigroch Piotr

Mazańcowice

amatorzy

 

 

 

 

 

kobiety

 

 

 

mężczyźni

 

1.

Szafarczyk Patrycja

Wisła Mała

 

1.

Brudek Łukasz

Pszczyna

2.

Stanaszek Anna

Mazańcowice

 

2.

Woźniak Marek

Bielsko-Biała

3.

Klepek Katarzyna

Ćwiklice

       

4.

Paluch Asia

Mazańcowice

       

5.

Molak Małgorzata

Studzienice

       

6.

Pietryja Katarzyna

Łąka

       

Masters

 

 

 

 

 

miejsce

nazwisko, imię

miejscowość

       

1.

Czembor Robert

Pszczyna

       

2.

Marczak Kornelia

Pszczyna/ ZS nr 1

       

3.

Stępniak Filip

Pszczyna

       

ORGANIZATORZY:

         

UKS PLESBAD Pszczyna,

         

Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Pszczynie,

       

Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie.

     

PARTNERZY: Urząd Miasta Pszczyna, Pszczyńskie Starostwo Powiatowe; Śląskie Wojewódzkie Zrzeszenie LZS, Szkoła Podstawowa nr 1 w Pszczynie,  Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie, Pszczyńska Fundacja Wspierania i Rozwoju Sportu; Pszczyńska Fundacja Wspierania i Rozwoju Sportu MEDIA: www.pless.pl, www.sps24.pl, Gazeta Pszczyńska

Wszystkie prawa zastrzeżone przez
UKS Plesbad Pszczyna 2011