Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /usr/local/apache/www/htdocs/faster.fr.pl/plesbad/lib/dba_lib.php on line 265
string(22) "-- wybierz galerię --"
:
-- wybierz galerię --

Notice: Undefined index: -- wybierz galerię -- in /usr/local/apache/www/htdocs/faster.fr.pl/plesbad/public/pages/aktualnosci.php on line 185
3. Turniej GP Pszczyny - WYNIKI - UKS PLESBAD PSZCZYNA www.plesbad.pl Aktualności

AKTUALNOŚCI

3. Turniej GP Pszczyny - WYNIKI

2015-04-26

W hali sportowej Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się trzeci Turniej o Grand Prix Pszcyzny w badmintonie.

Wystartowało 67 uczestniczek i uczestników. Najliczniej reprezentowane były kategorie do lat 11. Bardzo wysoki poziom zaprezenotowali finaliści do lat 13. Daria Zimnol (Plesbad/ SP 18) w pięknym meczu pokonała koleżankę z czeskich Klimkowic Lucie Metzovą. Dwóch kolegów z Czeskiego Cieszyna: Adam Grhman i Matej Rzeplinski pokazali wspaniały badminton. Wygrał ten pierwszy.

Wszystkim gratulujemy świetnej postawy i zapraszamy na 4. Turniej GP Pszczyny, który odbędzie się 7 czerwca br. w hali POSiR.

III Turniej Grand Prix Pszczyny w badmintonie (sezon 2014/2015) - W Y N I K I
hala POSiR, 26.04.2015


Kategoria U-9 (rocznik 2006 i młodsi)

dziewczynki
miejsce nazwisko, imię - miejscowość/ szkoła
1. Witkowska Natalia - Pszczyna/ SP 18
2. Romanowska Kinga - Bieruń
3. Jasiota Aleksandra - Katowice
4. Zioła Julia - Pszczyna/ SP 1
5. Bramberger Matylda - SP Goczałkowice

 

chłopcy
1. Pinkowicz Sebastian - Bieruń
2. Molak Artur - Studzienice/ SP 16
3. Zimnol Damian - Pszczyna/ SP 18
4. Mączka Nikodem - Pszczyna/ SP 18
5-6. Płoszczyca Brajan - Bieruń
5-6. Zioła Filip - Bieruń
7-9. Kuśmierczyk Bartosz - Pszczyna/ SP 18
7-9. Klekot Paweł - Bieruń
7-9. Gibas Aleksander - Pszczyna/ SP 9 Łąka

Kategoria U-11 (rocznik 2004/ 2005)

dziewczynki
1. Stokfisz Kinga - Bieruń
2. Ryś Alicja - Pszczyna/ SP 18
3. Piwowar Julia - Mazańcowice
4. Kolczyńska Judyta - Pszczyna/ SP 18
5-6. Płoszczyca Laura - Bieruń
5-6. Jarosz Zuzanna - Katowice
7. Jochacy Emilia -
8. Musiolik Sandra - Pszczyna/ SP 18
9-10. Wójcik Wiktoria - Pszczyna/ SP 1
9-10. Kuna Julianna - Pszczyna/ SP 2
11-12. Stępniak Patrycja - Pszczyna/ SP 18
11-12. Gibas Dominika - Pszczyna/ SP 9 Łąka
chłopcy
1. Nych Wojciech - Bieruń
2. Pelka Wiktor - Pszczyna/ SP 4
3. Szczypka Michał - Mazańcowice
4. Kapera Jan - Pszczyna/ SP 1
6-5. Bąk Jakub - Mazańcowice
5-6. Jonderko Piotr - Pszczyna/ SP 18
7. Mieczągłowski Maciej - Katowice
8. Mach Rafał - Pszczyna/ SP 18
9-10. Polok Michał - Pszczyna/ SP 18
9-10. Bystrzykowski Jakub - Jakub
11-12. Klekot Adam - Bieruń
11-12. Peszka Mikołaj - Pszczyna/ SP 1

Kategoria U-13 (rocznik 2002/ 2003)

dziewczynki
1. Zimnol Daria - Pszczyna/ SP 18
2. Metzova Lucie - Klimkovice
3. Pławecka Julia - Pszczyna/ SP 18
4. Marszałek Anonina - Bieruń
5-6. Muszyńska Małgorzata - Bieruń
5-6. Czuchra Anna - Bieruń
7-8. Kuczera Michalina - Pszczyna/ SP 18
7-8. Cyran Jagoda - Pszczyna/ SP 18
chłopcy
1. Grohman Adam - Czeski Cieszyn
2. Rzeplinski Matej - Czeski Cieszyn
3. Kucz Tycjan - Bieruń
4. Kłaput Dominik - Bieruń
5. Breznen Maciej - Karwina
6. Marszałek Paweł - Bieruń
7. Szczyrba Adam - Pszczyna/ SP 1

Kategoria U-16 (rocznik 1999/ 2001)

dziewczyny

1. Paluch Aleksandra - Mazańcowice
2. Boba Aleksandra - Bieruń
chłopcy
1. Trecki Wiktor - Bieruń
2. Stokfisz Szymon - Bieruń
3. Trębicki Tomasz - Pszczyna/ PG 2
4. Breznen Adam - Karwina
5. Metz Lukas - Klimkovice
6. Ledwoń Artur - Goczałkowice/ PG
7. Szafron Robert - Pszczyna/ PG 3

amatorzy

kobiety
1. Klepek Katarzyna - Ćwiklice
2. Małgorzata Molak - Studzienice
mężczyźni
1. Wyrobek Eugeniusz - Ćwiklice
2. Marszałek Zbigniew - Sosnowiec
3. Kłaput Grzegorz - Bieruń

 

Grand Prix Pszczyny w badmintonie sezon 2014/2015      
     
LISTA KLASYFIKACYJNA po 3. turnieju      
           
Kategoria U-9 (rocznik 2006 i młodsi)      
dziewczynki       suma 
miejsce nazwisko, imię - miejscowość/ szkoła -  
1. Witkowska Natalia - Pszczyna/ SP 18 - 145
2. Romanowska Kinga  - Bieruń - 95
3. Jasiota Aleksandra  - Katowice - 86
4-5. Zioła Julia - Pszczyna/ SP 1 - 41
4-5. Zmarlak Julia  -   - 41
6-7. Bramberger Matylda - SP Goczałkowice - 40
6-7. Szwarnowiecka Olga  - Pszczyna/ SP 18 - 40
chłopcy   -   -  
miejsce nazwisko, imię - miejscowość/ szkoła -  
1. Molak Artur - Studzienice/ SP 16 - 133
2. Zimnol Damian - Pszczyna/ SP 18 - 131
3. Mączka Nikodem - Pszczyna/ SP 18 - 123
4. Kuśmierczyk Bartosz - Pszczyna/ SP 18 - 113
5. Pinkowicz Sebastian - Bieruń - 100
6. Płoszczyca Brajan - Bieruń - 80
7-8. Górka Adam - Łąka/ SP 9 - 78
7-8. Zioła Filip - Bieruń - 78
9. Klekot Paweł - Bieruń - 74
10. Osiński Tomasz - Pszczyna/ SP 2 - 72
11. Bratek Damian - Bieruń - 50
12. Lesiuk Bartosz - Katowice - 40
13. Pniok Bozek - Czeski Cieszyn - 39
14. Gibas Aleksander - Pszczyna/ SP 9 Łąka - 38
Kategoria U-11 (rocznik 2004/ 2005) -   -  
dziewczynki -   -  
miejsce nazwisko, imię - miejscowość/ szkoła -  
1. Ryś Alicja - Pszczyna/ SP 18 - 133
2. Kolczyńska Judyta - Pszczyna/ SP 18 - 129
3. Piwowar Julia - Mazańcowice - 124
4. Wójcik Wiktoria - Pszczyna/ SP 1 - 115
5. Musiolik Sandra - Pszczyna/ SP 18 - 113
6. Kuna Julianna - Pszczyna/ SP 2 - 112
7. Stępniak Patrycja - Pszczyna/ SP 18 - 108
8. Wytrzensova Veronika - Czeski Cieszyn - 100
9. Stokfisz Kinga - Bieruń - 90
10. Płoszczyca Laura - Bieruń - 81
11. Jarosz Zuzanna - Katowice - 76
12. Grzesik Jagoda - Pszczyna/ SP 18 - 69
13. Jochacy Emilia -   - 38
14. Wesołowska Natalia - Bieruń - 36
15. Gibas Dominika - Pszczyna/ SP 9 Łąka - 34
16-18. Wala Julia - Bieruń - 32
16-18. Wesołowska Wiktoria - Bieruń - 32
16-18. Wosik Anastazja - Pszczyna/ SP 1 - 32
chłopcy   -   -  
miejsce nazwisko, imię - miejscowość/ szkoła -  
1. Szczypka Michał - Mazańcowice - 133
2. Pelka Wiktor - Pszczyna/ SP 4 - 129
3. Kapera Jan - Pszczyna/ SP 1 - 124
4. Bąk Jakub - Mazańcowice - 121
5 Ledwoń Mateusz - SP Goczałkowice - 75
6. Rzeplinski Matej - Czeski Cieszyn - 50
7. Nych Wojciech - Bieruń - 95
8. Bratek Damian - Bieruń - 43
9. Jonderko Piotr - Pszczyna/ SP 18 - 79
10-12. Mieczągłowski Maciej - Katowice - 76
10-12. Cierpisz Wiktor - Bieruń - 38
10-12. Szczurek David - Czeski Cieszyn - 38
  Mach Rafał - Pszczyna/ SP 18 - 37
  Polok Michał - Pszczyna/ SP 18 - 36
  Bystrzykowski Jakub - Jakub - 36
  Peszka Mikołaj - Pszczyna/ SP 1 - 34
13-15. Michalski Bartosz - Pszczyna/ SP 1 - 35
13-15. Hura Piotr - Mazańcowice - 35
13-15. Klekot Adam - Bieruń - 71
Kategoria U-13 (rocznik 2002/ 2003) -   -  
dziewczynki -   -  
miejsce nazwisko, imię - miejscowość/ szkoła -  
1. Zimnol Daria - Pszczyna/ SP 18 - 145
2. Pławecka Julia - Pszczyna/ SP 18 - 131
3. Kuczera Michalina - Pszczyna/ SP 18 - 119
4. Cyran Jagoda - Pszczyna/ SP 18 - 116
5-6. Muszyńska Małgorzata - Bieruń - 81
5-6. Marszałek Anonina - Bieruń - 81
7. Czuchra Anna - Bieruń - 78
8. Podedworny Joanna - Bieruń - 50
9. Metzova Lucie - Klimkovice - 45
10. Mączka Alicja - Pszczyna/ SP 18 - 43
11. Wrońska Ola - Bieruń - 38
chłopcy   -   -  
miejsce nazwisko, imię - miejscowość/ szkoła -  
1. Szczyrba Adam - Pszczyna/ SP 1 - 120
2. Brudek Jakub - Pszczyna/ SP 18 - 100
3. Rzeplinski Matej - Czeski Cieszyn - 90
4. Szczypior Piotr - Pszczyna/ SP 1 - 88
5. Kłaput Dominik - Bieruń - 81
6. Marszałek Paweł - Bieruń - 79
7. Grohman Adam - Czeski Cieszyn - 50
8-9. Liszka Piotr - Bieruń - 43
8-9. Kucz Tycjan - Bieruń - 43
10-11. Szczurek Petr - Czeski Cieszyn - 40
10-11. Breznen Maciej - Karwina - 40
12. Borowiec Michał - Kozy - 39
13-14. Szwedo Kacper - Bieruń - 38
13-14. Klęczak Dawid - Bieruń - 38
Kategoria U-16 (rocznik 1999/ 2001) -   -  
dziewczyny -   -  
miejsce nazwisko, imię - miejscowość/ szkoła -  
1. Paluch Aleksandra - Mazańcowice - 136
2. Pękała Dagmara - Pszczyna/ PG 3 - 100
3. Grzybek Wiktoria - Pszczyna/ PG 3 - 90
4. Boba Aleksandra - Bieruń - 45
5-6. Katarzyna Wrońska - Bieruń - 41
5-6. Urbanik Dagmara - Pszczyna/ PG 1 - 41
7-8. Szwarnowiecka Ala  - PG 1 - 40
7-8. Ryguła Weronika - Pszczyna/ PG 1 - 40
chłopcy   -   -  
miejsce nazwisko, imię - miejscowość/ szkoła -  
1. Trecki Wiktor - Bieruń - 145
2. Stokfisz Szymon - Bieruń - 131
3. Trębicki Tomasz - Pszczyna/ PG 2 - 121
4. Szafron Robert - Pszczyna/ PG 3 - 114
5. Klepek Tomasz - Pszczyna/ PG 4 - 95
6. Brudek Wojciech - Pszczyna/ PG 2 - 81
7. Ledwoń Artur - Goczałkowice/ PG - 78
8-9. Kulawik Konrad - Bieruń - 41
8-9. Breznen Adam - Karwina - 41
10-11. Olearczyk Stanisław - Mazańcowice - 40
10-11. Metz Lukas - Klimkovice - 40
12-13. Skipioł Marcin - Studzionka/ PG 5 - 38
12-13. Świerkot Krzysztof - Studzionka/ PG 5 - 38
amatorzy -   -  
kobiety   -   -  
miejsce nazwisko, imię - miejscowość -  
1. Klepek Katarzyna - Ćwiklice - 140
2. Wytrzensova Monika - Czeski Cieszyn - 100
3. Małgorzata Molak - Studzienice  - 45
4. Pfluger Katarina - Pszczyna - 43
mężczyźni -   -  
miejsce nazwisko, imię - miejscowość -  
1. Brudek Łukasz - Pszczyna - 100
2. Wyrobek Eugeniusz - Ćwiklice - 95
3. Brudek Grzegorz - Goczałkowice - 83
4-5. Petr Tobolak - Czeski Cieszyn - 45
4-5. Marszałek Zbigniew  - Sosnowiec - 45
6-7. Rzeplinski Petr - Czeski Cieszyn - 43
6-7. Kłaput Grzegorz - Bieruń - 43
8-9. Kulawik Arkadiusz - Bieruń - 41
8-9. Jarzec Adrian - Pszczyna - 41
Masters   -   -  
miejsce nazwisko, imię - miejscowość/ szkoła -  
1. Kieloch Dawid - Łąka - 100
2. Czembor Robert - Pszczyna - 88
3. Brudek Filip - Goczałkowice/ ZS nr 1 - 80
4. Wiktorczyk Miłosz - Pszczyna - 45
5. Baborski Jakub - Pszczyna - 43
6-7. Tomża Tomasz - Pszczyna - 41
6-7. Marczak Kornelia - Pszczyna/ ZS nr 1 - 41
8. Stępniak Filip - Pszczyna - 40
9. Tobolak Petr - Czeski Cieszyn - 39
10. Szczypka Marcin - Cieszyn - 38
           
           
           
           
ORGANIZATORZY:         
UKS PLESBAD Pszczyna,         
Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Pszczynie,       
Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie.      
           
Partnerzy:          
Urząd Miasta Pszczyna        
Pszczyńskie Starostwo Powiatowe        
Szkoła Podstawowa nr 1 w Pszczynie      
Portal: www.pless.pl        
Gazeta Pszczyńska        
Pszczyńska Fundacja Wspierania i Rozwoju Sportu      

 

Wszystkie prawa zastrzeżone przez
UKS Plesbad Pszczyna 2011