Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /usr/local/apache/www/htdocs/faster.fr.pl/plesbad/lib/dba_lib.php on line 265
string(22) "-- wybierz galerię --"
:
-- wybierz galerię --

Notice: Undefined index: -- wybierz galerię -- in /usr/local/apache/www/htdocs/faster.fr.pl/plesbad/public/pages/aktualnosci.php on line 185
2. Turniej GP Pszczyny - wyniki - UKS PLESBAD PSZCZYNA www.plesbad.pl Aktualności

AKTUALNOŚCI

2. Turniej GP Pszczyny - wyniki

2015-03-22

W niedzielę, 22 marca br. w Hali Sportowej MORiS w Pszczynie odbył się 2. Turniej o Grand Prix Pszczyny w badmintonie. Zjawiło się 86 uczestników. Sporo osób także kibicowało swoim znajomym, bliskim, rodzinom. W zawodach wzięło udział wiele rodzin (m.in.: Klepki, Marszałki,  Stokfisze). Najliczniej reprezentowany był ród Brudków (5 osób). Spora liczba przyjechała do nas spoza Pszczyny (Czeski Cieszyn, Katowice, Bielsko-Biała, i oczywiście najliczniejsza grupa z Bierunia).

Ilość przerodziła się w jakość. Wszystkie mecze stały na wysokim poziomie. Swoje dobre zawody zagrali m.in.: Judyta Kolczyńska, Piotr Szczypior czy Adam Szczyrba.

Gratulacje dla wszystkich uczestników.

Wyniki:

Kategoria U-9 (rocznik 2006 i młodsi)  
dziewczynki    
miejsce nazwisko, imię / miejscowość/ szkoła
1. Kinga Romanowska / Bieruń
2. Witkowska Natalia / Pszczyna/ SP 18
3. Aleksandra Jasiota / Katowice
4. Julia Zmarlak /  
5. Olga Szwarnowiecka / Pszczyna/ SP 18
chłopcy      
miejsce nazwisko, imię / miejscowość/ szkoła
1. Pinkowicz Sebastian / Bieruń
2. Zimnol Damian / Pszczyna/ SP 18
3. Molak Artur / Studzienice/ SP 16
4. Mączka Nikodem / Pszczyna/ SP 18
5-6. Górka Adam / Łąka/ SP 9
5-6. Płoszczyca Brajan / Bieruń
7-8. Kuśmierczyk Bartosz / Pszczyna/ SP 18
7-8. Zioła Filip / Bieruń
9-10. Klekot Paweł / Bieruń
9-10. Osiński Tomasz / Pszczyna/ SP 2
Kategoria U-11 (rocznik 2004/ 2005)      
dziewczynki      
miejsce nazwisko, imię / miejscowość/ szkoła
1. Wytrzensova Veronika / Czeski Cieszyn
2. Kolczyńska Judyta / Pszczyna/ SP 18
3. Ryś Alicja / Pszczyna/ SP 18
4. Płoszczyca Laura / Bieruń
5-8. Piwowar Julia / Mazańcowice
5-8. Wójcik Wiktoria / Pszczyna/ SP 1
5-8. Musiolik Sandra / Pszczyna/ SP 18
5-8. Stokfisz Kinga / Bieruń
9-12. Kuna Julianna / Pszczyna/ SP 2
9-12. Stępniak Patrycja / Pszczyna/ SP 18
9-12. Jarosz Zuzanna / Katowice
9-12. Wesołowska Natalia / Bieruń
13-16. Grzesik Jagoda / Pszczyna/ SP 18
13-16. Wala Julia / Bieruń
13-16. Wesołowska Wiktoria / Bieruń
13-16. Wosik Anastazja / Pszczyna/ SP 1
chłopcy      
miejsce nazwisko, imię / miejscowość/ szkoła
1. Rzeplinski Matej / Czeski Cieszyn
2. Nych Wojciech / Bieruń
3. Bratek Damian / Bieruń
4. Pelka Wiktor / Pszczyna/ SP 4
5-6. Szczypka Michał / Mazańcowice
5-6. Bąk Jakub / Mazańcowice
7-9. Kapera Jan / Pszczyna/ SP 1
7-9. Mieczągłowski Maciej / Katowice
7-9. Cierpisz Wiktor / Bieruń
10-13. Ledwoń Mateusz / SP Goczałkowice
10-13. Michalski Bartosz / Pszczyna/ SP 1
10-13. Hura Piotr / Mazańcowice
10-13. Klekot Adam / Bieruń
Kategoria U-13 (rocznik 2002/ 2003)      
dziewczynki      
miejsce nazwisko, imię / miejscowość/ szkoła
1. Podedworny Joanna / Bieruń
2. Zimnol Daria / Pszczyna/ SP 18
3. Pławecka Julia / Pszczyna/ SP 18
4. Muszyńska Małgorzata / Bieruń
5-6. Kuczera Michalina / Pszczyna/ SP 18
5-6. Marszałek Anonina / Bieruń
7-9. Cyran Jagoda / Pszczyna/ SP 18
7-9. Wrońska Ola / Bieruń
7-9. Czuchra Anna / Bieruń
chłopcy      
miejsce nazwisko, imię / miejscowość/ szkoła
1. Brudek Jakub / Pszczyna/ SP 18
2. Szczypior Piotr / Pszczyna/ SP 1
3. Liszka Piotr / Bieruń
4. Szczyrba Adam / Pszczyna/ SP 1
5-6. Kłaput Dominik / Bieruń
5-6. Marszałek Paweł / Bieruń
7-8. Szwedo Kacper / Bieruń
7-8. Klęczak Dawid / Bieruń
Kategoria U-16 (rocznik 1999/ 2001)      
dziewczyny      
miejsce nazwisko, imię / miejscowość/ szkoła
1. Pękała Dagmara / Pszczyna/ PG 3
2. Grzybek Wiktoria / Pszczyna/ PG 3
3. Paluch Aleksandra / Mazańcowice
4. Katarzyna Wrońska / Bieruń
5. Ala Szwarnowiecka / PG 1
chłopcy      
miejsce nazwisko, imię / miejscowość/ szkoła
1. Trecki Wiktor / Bieruń
2. Klepek Tomasz / Pszczyna/ PG 4
3. Stokfisz Szymon / Bieruń
4. Kulawik Konrad / Bieruń
5-6. Brudek Wojciech / Pszczyna/ PG 2
5-6. Olearczyk Stanisław / Mazańcowice
7-8. Trębicki Tomasz / Pszczyna/ PG 2
7-8. Szafron Robert / Pszczyna/ PG 3
amatorzy      
kobiety      
miejsce nazwisko, imię / miejscowość
1. Wytrzensova Monika / Czeski Cieszyn
2. Klepek Katarzyna / Ćwiklice
mężczyźni      
miejsce nazwisko, imię / miejscowość
1. Brudek Łukasz / Pszczyna
2. Petr Tobolak / Czeski Cieszyn
3. Brudek Grzegorz / Goczałkowice
4. Arkadiusz Kulawik / Bieruń
Masters      
miejsce nazwisko, imię / miejscowość/ szkoła
1. Kieloch Dawid / Łąka
2. Czembor Robert / Pszczyna
3. Baborski Jakub / Pszczyna
4. Tomża Tomasz / Pszczyna
5-6. Brudek Filip / Goczałkowice/ ZS nr 1
5-6. Stępniak Filip / Pszczyna
ORGANIZATORZY: 
UKS PLESBAD Pszczyna, 
Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Pszczynie, 
Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie.
 
Partnerzy:
Urząd Miasta Pszczyna
Pszczyńskie Starostwo Powiatowe
Szkoła Podstawowa nr 1 w Pszczynie
Portal: www.pless.pl
Gazeta Pszczyńska
Pszczyńska Fundacja Wspierania i Rozwoju Sportu
Kawiarnia Dolce Vita
Śląskie Wojewódzkie Zrzeszenie LZS

 

Wszystkie prawa zastrzeżone przez
UKS Plesbad Pszczyna 2011