Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /usr/local/apache/www/htdocs/faster.fr.pl/plesbad/lib/dba_lib.php on line 265
string(22) "-- wybierz galerię --"
:
-- wybierz galerię --

Notice: Undefined index: -- wybierz galerię -- in /usr/local/apache/www/htdocs/faster.fr.pl/plesbad/public/pages/aktualnosci.php on line 185
POWIATOWY TURNIEJ BADMINTONA - UKS PLESBAD PSZCZYNA www.plesbad.pl Aktualności

AKTUALNOŚCI

POWIATOWY TURNIEJ BADMINTONA

2014-10-12

Wyniki

u-9 dziewczynki
1. Kinga Stokfisz (Bieruń)
2. Julia Wójcik (Kędzierzyn-Koźle)
3. Natalia Witkowska (SP 18 Pszczyna)
4. Patrycja Matysik (Łąka)
5. Katarzyna Michalak (SP 1 Pszczyna)

u-9 chłopcy
1. Damian Bratek (Bieruń)
2. Maciej Piekoszewski (Dąbrowa Górnicza)
3. Jakub Jurczyk (Dąbrowa Górnicza)
4. Artur Molak (SP 16 Studzienice)
5-8. Nikodem Mączka (SP 18 Pszczyna)
5-8. Damian Zimnol (SP 18 Pszczyna)
5-8. Mateusz Matysik (Łąka)
5-8. Filip Zioła (Bieruń)
9. Brajan Płoszczyca (Bieruń)
10. Szymon Kosmaty (Bielsko-Biała)
11-12. Bartosz Kuśmierczyk (SP 18 Pszczyna)
11-12. Borys Lepszonek (SP 18 Pszczyna)

u-11 dziewczynki
1. Dominika Gajda (Kędzierzyn-Koźle)
2. Małgorzata Muszyńska (Bieruń)
3. Alicja Ryś (SP 18 Pszczyna)
4. Zuzanna Jarosz (Katowice)
5-8. Julia Wala (Bieruń)
5-8. Judyta Kolczyńska (SP 18 Pszczyna)
5-8. Wiktoria Wójcik (SP 1 Pszczyna)
5-8. Julia Piwowar (Bielsko-Biała)
9-10. Laura Płoszczyca (Bieruń)
9-10. Julianna Kuna (SP 2 Pszczyna)
11-12. Roksana Skorupka (SP 2 Pszczyna)
11-12. Julia Skura (SP 2 Pszczyna)
13-14. Patrycja Stępniak (SP 18 Pszczyna)
13-14. Nadia Bażanowski (SP 4 Pszczyna)

u-11 chłopcy
1. Michał Szczypka (Cieszyn)
2. Wiktor Pelka (SP 4 Pszczyna)
3. Jan Kapera (SP 1 Pszczyna)
4. Jakub Bąk (Bielsko-Biała)
5. Mateusz Ledwoń (SP Goczałkowice)
6. Piotr Jonderko (SP 18 Pszczyna)
7. Krystian Kozubek (SP 4 Pszczyna)

u-13 dziewczynki
1. Daria Zimnol (SP 18 Pszczyna)
2. Antonina Marszałek (Bieruń)
3. Ola Wrońska (Katowice)
4. Michalina Kuczera (SP 18 Pszczyna)
5. Alicja Mączka (SP 18 Pszczyna)
6. Jagoda Cyran (SP 18 Pszczyna)

u-13 chłopcy
1. Jakub Brudek (SP 18 Pszczyna)
2. Sebastian Jaszkiewicz (Kędzierzyn-Koźle)
3. Łukasz Homel (Czeladź)
4. Jakub Waloszek (Bielsko-Biała)
5. Piotr Szczypior (SP 1 Pszczyna)
6. Paweł Marszałek (Bieruń)
7. Adam Szczyrba (SP 1 Pszczyna)
8. Michał Borowiec (Bielsko-Biała)
9. Bartosz Skura (SP 2 Pszczyna)
10. Rafał Wicherek (SP 1 Pszczyna)

u-15 dziewczynki
1. Aleksandra Wyrobek (PG 4 Pszczyna)

u-15 chłopcy
1. Wojciech Brudek (PG 2 Pszczyna)
2. Tomasz Trębicki (PG 2 Pszczyna)
3. Artur Ledwoń (PG Goczałkowice)
4. Robert Szafron (PG 3 Pszczyna)

amatorzy
1. Jacek Szczyrba (Pszczyna)
2. Rafał Waloszek (Bielsko-Biała)
3. Eugeniusz Wyrobek (Ćwiklice)
4. Krzysztof Mączka (Pszczyna)
5. Zbigniew Marszałek (Sosnowiec)
6. Piotr Muszyński (Sosnowiec)

masters
1. Robert Czembor
2. Dawid Kieloch
3. Kornelia Marczak
4. Filip Stępniak
5. Dawid Fraś
6. Anna Goc

Organizatorzy: UKS Plesbad Pszczyna, Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie, Pszczyńska Fundacja Wspierania i Rozwoju Sportu

Wszystkie prawa zastrzeżone przez
UKS Plesbad Pszczyna 2011