Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /usr/local/apache/www/htdocs/faster.fr.pl/plesbad/lib/dba_lib.php on line 265
string(22) "-- wybierz galerię --"
:
-- wybierz galerię --

Notice: Undefined index: -- wybierz galerię -- in /usr/local/apache/www/htdocs/faster.fr.pl/plesbad/public/pages/aktualnosci.php on line 185
Plany startów na pierwsze półrocze sezonu 2014/2015 - UKS PLESBAD PSZCZYNA www.plesbad.pl Aktualności

AKTUALNOŚCI

Plany startów na pierwsze półrocze sezonu 2014/2015

2014-09-04

Na podstawie kalendarza Polskiego Związku Badmintona opracowany został plan startów dla zawodników naszego Klubu w zawodach krajowych.

 

 

Są to tylko sugestie i  zapewne dojdzie jeszcze kilka imprez.

*) kalendarz PZBad wyznacza niedziele, turnieje mogą odbyć się w inny dzień tygodnia.

 

Data *)

Nazwa TURNIEJU

Miejsce

 

ELITA

 

21.Wrz.14

Polish International (kat: I)

Lubin

19.Paź.14

Memoriał Cioska i Kutwina (kat: V)

Suchedniów

18.Sty.15

Ogólnopolski Turniej (kat: V)

Kobierzyce

1.Lut.15

51 Indywidualne Mistrzostwa Polski (kat: II)

-

 

POZOSTAŁE

 

14.Wrz.14

Grand Prix Polski Elity (kat: III)

-

12.Paź.14

Ogólnopolski Turniej Elity (kat: V)

Zamość

19.Paź.14

Grand Prix VICTOR’a Elity (kat: V)

Warszawa

9.Lis.14

Ogólnopolski Turniej Elity (kat: V)

Zamość

16.Lis.14

ekstraklasa = 1 runda

Suwałki / Białystok

18.Sty.15

Grand Prix VICTOR’a Elity (kat: V)

Warszawa

25.Sty.15

Grand Prix Polski Elity (kat: III)

-

8.Lut.15

ekstraklasa = 2 runda

Suwałki

 

JUNIORZY

 

14.Wrz.14

Międzynarodowy Turniej "Silesia Cup" (kat: VII)

Głubczyce

20.wrz.14

Mistrzostwa  Śląska Juniorów/ młodzików

PSZCZYNA

5.Paź.14

Grand Prix Juniorów (kat: VI)

Bieruń

9.Lis.14

Grand Prix Juniorów (kat: VI)

Głubczyce

16.Lis.14

Ogólnopolski Turniej (kat: VII)

Bieruń

14.Gru.14

Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów (kat: VI)

Białystok

4.Sty.15

Ślężański Ogólnopolski Turniej Noworoczny (kat: V)

Sobótka

18.Sty.15

26 Międzynarodowy Turniej Juniorów

Lubin

22.Lut.15

Grand Prix Polski (kat: VI)

Olsztyn

 

POZOSTAŁE

 

21.Wrz.14

Ogólnopolski Turniej (kat: VII)

Zamość

28.Wrz.14

Ślężański Ogólnopolski Turniej (kat: VII)

Sobótka

19.Paź.14

III Puchar Kujaw (kat: VII)

Solec Kuj.

9.Lis.14

Ogólnopolski Turniej (kat: VII)

Suchedniów

23.Lis.14

Ogólnopolski Turniej (kat: VII)

Zamość

30.Lis.14

XI Warszawski Otwarty Festiwal Badmintona (kat: VI)

Warszawa

7.Gru.14

Ogólnopolski Turniej (kat: VII)

Białystok

14.Gru.14

o Puchar Burmistrza Sianowa (kat: VII)

Sianów

11.Sty.15

Ogólnopolski Turniej (kat: VII)

Suchedniów

18.Sty.15

Ogólnopolski Turniej (kat: VII)

Kobierzyce

8.Lut.15

Ogólnopolski Turniej (kat: VII)

Głubczyce

 

JUNIORZY MŁODSI

 

7.Wrz.14

Ogólnopolski Turniej (kat: IX)

Bieruń

28.Wrz.14

Puchar Gór Świętokrzyskich (kat: VIII)

Suchedniów

12.Paź.14

Ogólnopolski Turniej (kat: IX)

PSZCZYNA

26.Paź.14

Ogólnopolski Turniej (kat: IX)

Ropczyce

26.Paź.14

Grand Prix Juniorów Mł. (kat: VIII) SYSTEM 5*11

Płońsk

9.Lis.14

Ogólnopolski Turniej (kat: IX)

Lubliniec

16.Lis.14

Ogólnopolski Turniej (kat: IX)

Bieruń

7.Gru.14

Grand Prix Polski (kat: VI)

Suwałki

21.Gru.14

Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

Suwałki

4.Sty.15

Ślężański Ogólnopolski Turniej Noworoczny (kat: IX)

Sobótka

11.Sty.15

Ogólnopolski Turniej (kat: IX)

Bieruń

1.Lut.15

Ślężański Ogólnopolski Turniej (kat: IX)

Sobótka

 

POZOSTAŁE

 

14.Wrz.14

Międzynarodowy Turniej "Silesia Cup" (kat: IX)

Głubczyce

14.Wrz.14

Ogólnopolski Turniej (kat: IX)

Białystok

21.Wrz.14

Grand Prix Miastka nr 1 (kat: IX)

Miastko

12.Paź.14

Harcownik Warsaw Open (kat: IX)

Warszawa

19.Paź.14

Memoriał Cioska i Kutwina (kat: IX)

Suchedniów

19.Paź.14

III Puchar Kujaw (kat: IX)

Solec Kuj.

9.Lis.14

Ogólnopolski Turniej (kat: IX)

Zamość

16.Lis.14

Ogólnopolski Turniej (kat: IX)

Warszawa

23.Lis.14

Ogólnopolski Turniej (kat: IX)

Białystok

23.Lis.14

Bursztynowa Rakieta 3 (kat: IX)

Solec Kuj.

30.Lis.14

XI Warszawski Otwarty Festiwal Badmintona (kat: IX)

Warszawa

14.Gru.14

Ogólnopolski Turniej (kat: IX)

Suchedniów

28.Gru.14

Sylwestrowy Ogólnopolski Turniej (kat: IX)

Zamość

11.Sty.15

Ogólnopolski Turniej (kat: IX)

Suchedniów

25.Sty.15

Ogólnopolski Turniej (kat: IX)

Solec Kuj.

25.Sty.15

Ogólnopolski Turniej (kat: IX)

Ropczyce

8.Lut.15

Ogólnopolski Turniej (kat: IX)

Głubczyce

8.Lut.15

Grand Prix Miastka - Finał (kat: IX)

Miastko

15.Lut.15

Grand Prix Polski (kat: VIII)

Kępno

 

MŁODZICY

 

20.wrz.14

Mistrzostwa  Śląska Juniorów/ młodzików

PSZCZYNA

5.Paź.14

Grand Prix Młodzików (kat: X)

Bieruń

12.Paź.14

Ogólnopolski Turniej (kat: XI)

PSZCZYNA

9.Lis.14

Grand Prix Młodzików (kat: X)

Głubczyce

16.Lis.14

Ogólnopolski Turniej (kat: XII)

Bieruń

30.Lis.14

XI Warszawski Otwarty Festiwal Badmintona (kat: X)

Warszawa

7.Gru.14

Ogólnopolski Turniej (kat: XI)

Poczesna

8.Lut.15

Ogólnopolski Turniej (kat: XI)

Głubczyce

22.Lut.15

Grand Prix Polski (kat: X)

Olsztyn

 

POZOSTAŁE

 

7.Wrz.14

Bursztynowa Rakieta 1 (kat: XI)

Polanów

14.Wrz.14

Międzynarodowy Turniej "Silesia Cup" (kat: XI)

Głubczyce

21.Wrz.14

Międzynarodowy Festiwal Młodzików (kat: XI)

Zamość

21.Wrz.14

Grand Prix Miastka nr 1 (kat: XI)

Miastko

28.Wrz.14

Ślężański Ogólnopolski Turniej (kat: XI)

Sobótka

5.Paź.14

Ogólnopolski Turniej (kat: XI)

Słupca

12.Paź.14

Harcownik Warsaw Open (kat: XI)

Warszawa

19.Paź.14

III Puchar Kujaw (kat: XI)

Solec Kuj.

19.Paź.14

Grand Prix Bursztynowa Rakieta 2 (kat: XI) SYSTEM 5*11

Sianów

26.Paź.14

Ogólnopolski Turniej (kat: XI)

Płońsk

26.Paź.14

Ogólnopolski Turniej (kat: XI)

Ropczyce

9.Lis.14

Ogólnopolski Turniej (kat: XI)

Suchedniów

16.Lis.14

Ogólnopolski Turniej (kat: XI)

Ostrów Wielkopolski

23.Lis.14

Bursztynowa Rakieta 3 (kat: XI)

Solec Kuj.

7.Gru.14

Ogólnopolski Turniej (kat: XI)

Białystok

14.Gru.14

Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzików (kat: X)

Białystok

14.Gru.14

o Puchar Burmistrza Sianowa (kat: XI)

Sianów

28.Gru.14

Sylwestrowy Ogólnopolski Turniej (kat: XI)

Zamość

4.Sty.15

Ślężański Ogólnopolski Turniej Noworoczny (kat: XI)

Sobótka

11.Sty.15

Bursztynowa Rakieta 4 (kat: XI)

Miastko

18.Sty.15

Ogólnopolski Turniej (kat: XI)

Kobierzyce

25.Sty.15

Ogólnopolski Turniej (kat: XI)

Solec Kuj.

25.Sty.15

Ogólnopolski Turniej (kat: XI)

Ropczyce

1.Lut.15

Ślężański Ogólnopolski Turniej (kat: XI)

Sobótka

8.Lut.15

Grand Prix Miastka - Finał (kat: XI)

Miastko

15.Lut.15

Ogólnopolski Turniej (kat: XI)

Suchedniów

22.Lut.15

o Puchar Burmistrza Sianowa (kat: XI)

Sianów

 

MŁODZICY MŁODSI

 

7.Wrz.14

Ogólnopolski Turniej (kat: XII)

Bieruń

28.Wrz.14

Puchar Gór Świętokrzyskich (kat: XI)

Suchedniów

12.Paź.14

Ogólnopolski Turniej (kat: XII)

PSZCZYNA

26.Paź.14

Grand Prix Młodzików Mł. (kat: XI) SYSTEM 5*11

Płońsk

9.Lis.14

Ogólnopolski Turniej (kat: XII)

Lubliniec

7.Gru.14

Ogólnopolski Turniej (kat: XII)

Poczesna

11.Sty.15

Ogólnopolski Turniej (kat: XII)

Bieruń

 

POZOSTAŁE

 

7.Wrz.14

Bursztynowa Rakieta 1 (kat: XII)

Polanów

14.Wrz.14

Międzynarodowy Turniej "Silesia Cup" (kat: XII)

Głubczyce

14.Wrz.14

Ogólnopolski Turniej (kat: XII)

Białystok

21.Wrz.14

Grand Prix Miastka nr 1 (kat: XII)

Miastko

5.Paź.14

Ogólnopolski Turniej (kat: XII)

Słupca

19.Paź.14

Grand Prix Bursztynowa Rakieta 2 (kat: XII) SYSTEM 5*11

Sianów

16.Lis.14

Ogólnopolski Turniej (kat: XII)

Warszawa

16.Lis.14

Ogólnopolski Turniej (kat: XII)

Ostrów Wielkopolski

23.Lis.14

Ogólnopolski Turniej (kat: XII)

Białystok

23.Lis.14

Bursztynowa Rakieta 3 (kat: XII)

Solec Kuj.

30.Lis.14

XI Warszawski Otwarty Festiwal Badmintona (kat: XII)

Warszawa

7.Gru.14

Grand Prix Polski (kat: X)

Suwałki

14.Gru.14

Ogólnopolski Turniej (kat: XII)

Suchedniów

21.Gru.14

Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzików Młodszych

Suwałki

28.Gru.14

Sylwestrowy Ogólnopolski Turniej (kat: XII)

Zamość

4.Sty.15

Ślężański Ogólnopolski Turniej Noworoczny (kat: XII)

Sobótka

11.Sty.15

Bursztynowa Rakieta 4 (kat: XII)

Miastko

18.Sty.15

Ogólnopolski Turniej (kat: XII)

Kobierzyce

25.Sty.15

Ogólnopolski Turniej (kat: XII)

Solec Kuj.

1.Lut.15

Ślężański Ogólnopolski Turniej (kat: XII)

Sobótka

8.Lut.15

Ogólnopolski Turniej (kat: XII)

Głubczyce

8.Lut.15

Grand Prix Miastka - Finał (kat: XII)

Miastko

15.Lut.15

Grand Prix Polski (kat: XI)

Kępno

15.Lut.15

Ogólnopolski Turniej (kat: XII)

Suchedniów

22.Lut.15

o Puchar Burmistrza Sianowa (kat: VII)

Sianów

 

Wszystkie prawa zastrzeżone przez
UKS Plesbad Pszczyna 2011