Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /usr/local/apache/www/htdocs/faster.fr.pl/plesbad/lib/dba_lib.php on line 265
string(22) "-- wybierz galerię --"
:
-- wybierz galerię --

Notice: Undefined index: -- wybierz galerię -- in /usr/local/apache/www/htdocs/faster.fr.pl/plesbad/public/pages/aktualnosci.php on line 185
Wyniki III GP Pszczyny 16.03.2014 - UKS PLESBAD PSZCZYNA www.plesbad.pl Aktualności

AKTUALNOŚCI

Wyniki III GP Pszczyny 16.03.2014

2014-03-17

W minioną niedzielę na hali Moris odbyła się 3.edycja GP Pszczyny w badmintonie. Na stacie zgłosiło się 83 zawodników m.in. z Dąbrowy, Siemianowic, Katowic, Cieszyna, Bierunia). Dla najlepszych ufundowane zostały medale, dyplomy, nagrody rzeczowe firmy Yonex, a także talony do kawiarni Dolce-Vita. Poniżej przedstawiamy szczegółowe wyniki

U-9 Dziewczynki

1. Kuna Julianna (SP2 Pszczyna)

2. Piwowar Julia (Mazańcowice)

3. Stokfisz Kinga (Bieruń)

4. Skura Julia (SP2 Pszczyna)

5-7. Pękała Amelia (Kobiór)

5-7. Ulczok Zofia (SP2 Pszczyna)

5-7. Skorupka Roksana (SP2 Pszczyna)

 

U-11 Dziewczynki

1. Zimnol Daria (SP18 Pszczyna)

2. Czuchra Anna (Katowice)

3. Kuczera Michalina (SP18 Pszczyna)

4. Muszyńska Małgorzata (Bieruń)

5-6. Wrońska Aleksandra (Katowice)

5-6. Cyran Jagoda (SP18 Pszczyna)

7-11. Gawrysiak Lilianna (Katowice)

7-11. Wójcik Wiktoria (SP1 Pszczyna)

7-11. Kolczyńska Judyta (SP18 Pszczyna)

7-11. Ryś Alicja (SP18 Pszczyna)

7-11. Marszałek Antonina (Bieruń)

 

U-13 dziewczynki

1. Mynarska Magdalena (Góra)

2. Podedworny Joanna (Bieruń)

3. Misiura Julia (SP1 Pszczyna)

4. Paluch Aleksandra (Bielsko-B.)

5-6. Sowa Weronika (Radostowice)

5-6. Szwarnowiecka Alicja (SP1 Pszczyna)

 

U-16 dziewczyny

1. Klepek Marta (PG4 Pszczyna)

2. Pękała Dagmara (PG3 Pszczyna)

3. Wyrobek Aleksandra (PG4 Pszczyna)

4. Tomala Miriam (Bieruń)

5-6. Wrońska Katarzyna (Katowice)

5-6. Cygler Wiktoria (Bieruń)

 

Amatorzy kobiety

1. Szafarczyk Patrycja (Wisła M.)

2. Rajwa Irena (---)

 

Masters mężczyżni

1. Czembor Robert (Pszczyna)

2. Tomża Tomasz (Pszczyna)

3. Stępniak Filip (Pszczyna)

4. Fraś Dawid (Bielsko-B.)

5. Kieloch Dawid (Pszczyna)

 

U-9 Chłopcy

1. Pelka Wiktor (SP4 Pszczyna)

2. Szczypka Michał (Cieszyn)

3. Pinkowicz Sebastian (Bieruń)

4. Bratek Damian (Bieruń)

5-8. Molak Artur (Studzienice)

5-8. Jurczyk Jakub (Ząbkowice)

5-8. Nych Wojciech (Bieruń)

5-8. Mączka Nikodem (SP18 Pszczyna)

9-12. Piekoszewski Maciej (Dąbrowa G.)

9-12. Osiński Tomasz (SP1 Pszczyna)

9-12. Zimnol Damian (SP18 Pszczyna)

9-12. Molenda Bartosz (Ząbkowice)

 

U-11 Chłopcy

1. Liszka Piotr (Bieruń)

2. Marszałek Paweł (Bieruń)

3. Szczypka Krzysztof (Łąka)

4. Jonderko Piotr (SP18 Pszczyna)

5-7. Kempny Kamil (SP1 Pszczyna)

5-7. Ledwoń Mateusz (Goczałkowice)

5-7. Kiermasz Kacper (SP1 Pszczyna)

 

U-13 chłopcy

1. Trecki Wiktor (Bieruń)

2. Brudek Wojciech (SP18 Pszczyna)

3. Brudek Jakub (SP18 Pszczyna)

4. Stokfisz Szymon (Bieruń)

5-6. Liszka Wojciech (Bojszowy)

5-6. Trębicki Tomasz (SP1 Pszczyna)

7-11. Szczyrba Adam (SP1 Pszczyna)

7-11. Szczypior Piotr (SP1 Pszczyna)

7-11. Grabiec Dominik (SP18 Pszczyna)

7-11. Skura Bartosz (SP2 Pszczyna)

 

U-16 chłopcy

1. Ostrowski Alan (Radostowice)

2. Klepek Tomasz (PG4 Pszczyna)

3. Jonderko Wojciech (PG1 Pszczyna)

4. Olearczyk Stanisław (Bielsko-B.)

5-7. Ledwoń Artur (Goczałkowice)

5-7. Harańczyk Maciej (Bielsko-B.)

5-7. Szafron Robert (PG3 Pszczyna)

 

Amatorzy mężczyźni

1. Brudek Łukasz (Pszczyna)

2. Borszcz Robert (Zabrze)

3. Bijański Piotr (Gliwice)

4. Pękała Sławosz (Kobiór)

5. Szczyrba Jacek (Pszczyna)

6. Jarzec Adrian (---)

7-10. Krawczyński Sławomir (---)

7-10. Wyrobek Eugeniusz (Ćwiklice)

7-10. Celarek Janusz (Siemianowice Śl.)

7-10. Skorupka Waldemar (Pszczyna)

 
 
 
 
 
 
 

Wszystkie prawa zastrzeżone przez
UKS Plesbad Pszczyna 2011