Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /usr/local/apache/www/htdocs/faster.fr.pl/plesbad/lib/dba_lib.php on line 265
string(25) "1. GP Pszczyny_06.10.2013"
:
1. GP Pszczyny_06.10.2013
1. Grand Prix Pszczyny w badmintonie zakończone. - UKS PLESBAD PSZCZYNA www.plesbad.pl Aktualności

AKTUALNOŚCI

1. Grand Prix Pszczyny w badmintonie zakończone.

2013-10-07

Wystartowało ponad 80 osób (m.in. z Cieszyna, Bierunia, Katowic, Sosnowca, Bielska, Orzesza i Pszczyny).

Dziękujemy za udział, ambitną grę i wysoki poziom.

Dzięki także:
=> Zawodnikom Plesbadu za pomoc w przeprowadzeniu zawodów
=> Rodzicom  (i nie tylko) za pyszne ciasta
(Katarzyna Klepek, Anna Mynarska, Patrycja Szafarczyk)

=> Wolontariuszom z SP nr 1 za pomoc
=> MORiS-owi za halę, drożdżówki, medale i dyplomy.

Następny turniej GP planowany jest na 24 listopada, a 15 grudnia zapraszamy na 4. Rodzinny Turniej Mikołajkowy.

 

I GP Pszczyny w badmintonie Wyniki:

U-9 dziewczynki:
1. Czuchra Anna (Katowice)
2. Kuna Julianna (Pszczyna)
3. Skura Julia (Pszczyna)

U-9 chłopcy:
1. Pelka Wiktor (Pszczyna)
2. Mączka Nikodem (Pszczyna)
3. Bratek Damian (Bieruń)
4. Szczypka Michał (Cieszyn)
5-6. Molak Artur (Studzienice)
5-6. Pinkowiec Sebastian (Bieruń)
7-10. Zimnol Damian (Pszczyna)
7-10. Pochwalski Paweł (Bielsko-Biała)
7-10. Śliwka Jakub (Bielsko-Biała)
7-10. Jerzy Kasprzycki (Pszczyna)

U-11 dziewczynki:
1. Pławecka Julia (Pszczyna)
2. Zimnol Daria (Pszczyna)
3. Cyran Jagoda (Pszczyna)
4. Marszałek Antonina (Sosnowiec)
5-8. Ryś Alicja (Wisła Wielka)
5-8. Szwarnowiecka Kaja (Pszczyna)
5-8. Kolczyńska Judyta (Pszczyna)
5-8. Kuczera Michalina (Pszczyna)
9-12. Wrońska Aleksandra (Katowice)
9-12. Kasprzycka Róża (Pszczyna)
9-12. Gabrysiak Lilianna (Katowice)
13. Wójcik Wiktoria (Pszczyna)

U-11 chłopcy:
1. Kłaput Dominik (Bieruń)
2. Borowiec Michał (Bielsko-Biała)
3. Marszałek Paweł (Sosnowiec)
4. Ledwoń Mateusz (Goczałkowice)
5. Jonderko Piotr (Pszczyna)

U-13 dziewczynki:
1. Tomala Miriam (Bieruń)
2. Mynarska Magdalena (Góra)
3. Misiura Julia (Pszczyna)
4. Pyclik Zuzanna (Bielsko-Biała)
5-6. Jarmusiewicz Wiktoria
5-6. Szwarnowiecka Alicja (Pszczyna)

U-13 chłopcy:
1. Trecki Wiktor (Bieruń)
2. Brudek Wojciech (Pszczyna)
3. Trębicki Tomasz (Pszczyna)
4. Brudek Jakub (Pszczyna)
5. Szczypior Piotr (Pszczyna)
6. Szczyrba Adam (Pszczyna)
7. Książkiewicz Zbysław (Pszczyna)
8. Skura Bartosz (Pszczyna)

U-16 dziewczynki:
1. Klepek Marta (Ćwiklice)
2. Jonderko Patrycja (Pszczyna)
3. Wyrobek Aleksandra (Pszczyna)
4. Grzybek Wiktoria (Pszczyna)
5. Wrońska Katarzyna (Katowice)
6. Cygler Wiktoria (Bieruń)
7. Rogalska Justyna (Bieruń)
8. Zemczak Marta (Goczałkowice)

U-16 chłopcy:
1. Sajdok Wojciech (Bieruń)
2. Klepek Tomasz (Ćwiklice)
3. Kulawik Konrad (Bieruń)
4. Kaliciak Artur (Pszczyna)
5. Kućmierz Michał (Pszczyna)
6. Ledwoń Artur (Goczałkowice)
7. Kulpa Aleksander (Bieruń)
8. Łach Maciej (Pszczyna)

Amatorzy kobiety:
1. Mynarska Anna (Góra)
2. Klepek Katarzyna (Ćwiklice)
3. Szafarczyk Patrycja (Wisła Wielka)
4. Rajwa Irena (Pszczyna)

Amatorzy mężczyźni:
1. Brudek Łukasz (Pszczyna)
2. Matuszczak Mateusz (Bielsko-Biała)
3. Waloszek Rafał (Bielsko-Biała)
4. Wyrobek Eugeniusz (Pszczyna)
5-8. Thomann Jacek (Orzesze)
5-8. Szczypka Marcin (Cieszyn)
5-8. Fraś Dawid (Bielsko-Biała)
5-8. Cyran Michał (Pszczyna)
9-12. Labocha Ireneusz (Rzeszów)
9-12. Kulawik Arkadiusz (Bieruń)
9-12. Pyclik Michał (Bielsko-Biała)
9-12. Szczyrba Jacek (Pszczyna)

Powiązana galeria:

Wszystkie prawa zastrzeżone przez
UKS Plesbad Pszczyna 2011