Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /usr/local/apache/www/htdocs/faster.fr.pl/plesbad/lib/dba_lib.php on line 265
string(22) "-- wybierz galerię --"
:
-- wybierz galerię --

Notice: Undefined index: -- wybierz galerię -- in /usr/local/apache/www/htdocs/faster.fr.pl/plesbad/public/pages/aktualnosci.php on line 185
Silesia Cup - Międzynarodowy Turniej Badmintona. - UKS PLESBAD PSZCZYNA www.plesbad.pl Aktualności

AKTUALNOŚCI

Silesia Cup - Międzynarodowy Turniej Badmintona.

2013-09-16

Z dwoma brązowymi medalami wrócili nasi zawodnicy z Głubczyc. Oba medale zdobyła Patrycja Jonderko. Zagrała świetnie singla (zwłaszcza przeciwko Marcie Broszko z  miejscowego Technika) oraz miksta z Alanem Ostrowskim. To już kolejne sukcesy Patrycji (tydzień temu w Bieruniu także zdobyła 2 medale).
Świetnie przeciwko parze z czeskich Klimkowic zagrała młodsza para mieszana Magda Mynarska i Piotr Szczypior. Bardzo dojrzale zagrała szczególnie Magda w końcówkach obu setów. Niestety to zwycięstwo nie pozwoliło na awans z grupy, ale za to dostarczyło mnóstwo doświadczenia i motywacji do dalszej pracy na treningach.
Duże powody do zadowolenia ze swojej gry może mieć także Dagmara Pękala. W meczu przeciwko Karolinie Sznurowskiej z Sobótki zagrała świetny mecz.

Eliminacje zagrali także: Artur Ledwoń i Tomek Klepek.

Turniej rozegrano w kategoriach: junior, junior młodszy, młodzik i  młodzik młodszy.

Wyjazd udał się dzięki pomocy Wojciech Szczypiora - dziękujemy.

 

Głubczyce, 14.09.2013

Wszystkie prawa zastrzeżone przez
UKS Plesbad Pszczyna 2011