Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /usr/local/apache/www/htdocs/faster.fr.pl/plesbad/lib/dba_lib.php on line 265
string(22) "-- wybierz galerię --"
:
-- wybierz galerię --

Notice: Undefined index: -- wybierz galerię -- in /usr/local/apache/www/htdocs/faster.fr.pl/plesbad/public/pages/aktualnosci.php on line 185
Mistrzostwa Śląska grane w Pszczynie. - UKS PLESBAD PSZCZYNA www.plesbad.pl Aktualności

AKTUALNOŚCI

Mistrzostwa Śląska grane w Pszczynie.

2013-06-10

8 czerwcac br. na hali POSiR rozegrano Mistrzostwa Śląska w badmintonie w kategoriach: Elita, junior młodszy i młodzik młodszy).

Występowali m.in. Mistrzowie i medaliści Mistrzostw Polski poszczególnych kategorii wiekowych.

Mistrzami zostali:

Młodzik Mł.
Hanna Szymańska -STB Energia Lubliniec

Jan Lewandowski - BKS Kolejarz Częstochow a
Wiktor Trecki/ Konrad Kulawik - UKS Unia Bieruń
Hanna Szymańska/ Agrnieszka Foryta - STB Energia Lubliniec

Tomasz Klepek/ Dagmara Pękała - UKS Plesbad Pszczyna

Junior Mł.
Agata Iskra - UKS Unia Bieruń
Jakub Kachniarz - UKS Ząbkowice Dąbrowa Górn.
Patrycja Jonderko/ Kornelia Marczak - UKS Plesbad Pszczyna
Jakub Kachniarz/ Jakub Smajda - UKS Ząbkowice Dąbrowa Górn.

Jakub Smajda/ Kornelia Marczak - UKS Ząbkowice Dąbrowa Górn./ UKS Plesbad Pszczyna

ELITA
Anna Goc - UKS Plesbad Pszczyna
Wojciech Palikij - UKS Unia Bieruń
Wojciech Palikij/ Szymon Kostka - UKS Unia Bieruń
Maciej Ociepa/ Karolina Gajos - BKS Kolejarz Częstochowa


Hania Szymańska, Kornelia Marczak, Kuba Kachniarz, Kuba Smajda i Wojciech Palikij zostali podwójnie złotymi medalistami.

 

Wyniki zawodników naszego klubu:

MŁODZIK MŁODSZY
singiel chłopców
2. Tomasz Klepek
5-8. Tomasz Trębicki
5-8. Jakub Brudek
3-4. Wojciech Brudek
9-14. Artur Ledwoń
9-14. Maciej Czernecki
singiel dziewcząt
5-8. Dagmara Pękała
5-8. Ola Wyrobek
5-8. Julia Pławecka
9-16. Julia Misiura
9-16. Daria Zimnol
mikst
1. Tomasz Klepek Dagmara Pękała
2. Artur Ledwoń Magdalena Zając
debel dziewcząt
5-6. Ola Wyrobek Julia Misiura
5-6. Julia Pławecka Daria Zimnol
debel chłopców
2. Wojciech Brudek Jakub Brudek

JUNIOR MŁODSZY
singiel chłopców
3-4. Filip Stępniak
5-8. Alan Ostrowski
debel dziewcząt
1. Kornelia Marczak Patrycja Jonderko
mikst
1. Jakub Smajda Kornelia Marczak
3-4. Filip Stępniak Agata Iskra
3-4. Alan Ostrowski Patrycja Jonderko

ELITA
singiel kobiet
1. Goc Anna
singiel mężczyzn
3-4. Tomża Tomasz
debel
2. Tomża Tomasz Wojciech Wilkosz
mikst
3-4. Wojciech Wilkosz Goc Anna

Dziękujemy wszystkim za udział, wysoki poziom gier oraz miłą atmosferę.


Organizatorzy: Śląski Związek Badmintona, Powiatowy Ośrodek Rekreacji i Sportu w Pszczynie, UKS Plesbad Pszczyna.

Część środków Śl Z Bad otrzymał z Śląskiego Urzędu Marszałkowskiego.

Wszystkie prawa zastrzeżone przez
UKS Plesbad Pszczyna 2011